W miesiącu marcu rozstrzygnięto IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzny którego organizatorem jest nasza szkoła. W tym roku do rywalizacji zgłoszono 554 prace uczniów i nauczycieli z całego województwa pomorskiego. Gala finałowa i wystawa pokonkursowa odbyły się  w  Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością prof. Edmund Wittbrodt senator i były minister edukacji, doradca Wojewody Pomorskiego Pan Ireneusz Szweda, Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Gdańsku Pani Beata Wolak i wielu innych znakomitych gości i sponsorów. Wyróżnienia w konkursie zdobyli dwaj uczniowie naszej szkoły pochodzący z kl. VII b - Maciej Muller i Filip Noszczyński.  Laureatom serdecznie gratulujemy!

kfoto 2018 1

logoFilmiki2