W środę 03.10.2018r. po burzliwych obradach, dziewczyny z Małego Samorządu Uczniowskiego dokonały wyboru MISTERA 2018r. MISTEREM został  - Mikołaj z klasy 2d, V-ce MISTEREM – Maksymilian z klasy 2c. Trzecie miejsce zdobył Dominik z Oddziału przedszkolnego 0a. Gdyby wybór należał do nauczycieli, to na podium stanęli by wszyscy reprezentanci klas, gdyż ich wiedza, aparycja i kultura osobista była na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wielkie brawa!!!

20181001 100131

więcej zdjęć