Piątkowe przedpołudnie, nasza szkoła, klasa 5b i pokaz mody - wszystkie te czynniki połączyły się podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Takiego wydarzenia jeszcze u nas nie było - prawdziwy, niepowtarzalny pokaz mody nauczycielskiej. Prezenterzy z klasy 5b przedstawili najnowszą kolekcję jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - Gucci Teacher. Pokaz skierowany był do nauczycieli z okazji ich święta. Na wybiegu pokazano kolekcję, która idealnie pokazuje, czym powinien kierować się nauczyciel podążający ścieżką rozwoju zawodowego. Zaprezentowane stroje wyróżniały się oryginalnością i pomysłowością. Na wybiegu królowały dodatki, bez których współczesny nauczyciel nie może się obyć. W rolach modeli zadebiutowali: Helena, Kuba, rodzice uczniów klasy 5b - p. Blanka, p. Olga, p. Iwona, p. Marta, p. Ela, p. Grzegorz oraz ich wychowawcy - p. Dorota i p. Andrzej. Nie zabrakło również, godnych na skalę światową, występów muzycznych, które zostały przygotowane pod kierunkiem p. Ali. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Celem pokazu było wywołanie jak największej liczby uśmiechów pedagogicznych, co niewątpliwie zostało osiągnięte.

img 2768