Zdrowe odżywianie to bardzo ważny temat dla klasy IIa, która realizuje projekt "Zdrowo jem, więcej wiem". Tym razem uczniowie postanowili podzielić się swoją wiedzą z kolegami i koleżankami z klas 0, których zaprosili na inscenizację "Na straganie". Przypomnieliśmy, jak ważne jest spożywanie warzyw i owoców zwłaszcza w okresie jesiennym. Zerówkowicze mieli także okazję sprawdzić, ile wiedzą na temat warzyw i owoców. Wypadli znakomicie, za co otrzymali słodkie, ale bardzo zdrowe przekąski.

na straganie1