Zespół muzyczny dziękuje Radzie Rodziców. Zespół muzyczny prowadzony pod kierunkiem Pani Alicji Budzińskiej składa serdeczne podziękowanie Prezydium Rady Rodziców SP 34 w Gdyni : Pani Iwonie Hewelt, Pani Elżbiecie Jeziuk oraz Pani Adriannie Sierzputowskiej za zakupienie rekwizytów i strojów na występy . Uczniowie z kl.  Vb prezentowali się najpierw  podczas Dnia Nauczyciela w płaszczach przeciwdeszczowych w układzie z parasolami, a podczas uroczystego przedstawienia z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości chór i zespół taneczny złożony z dziewcząt z kl. IVd, Vb, i Vd wystąpił w nowych strojach zakupionych do tańca Walkirii i tańca z flagami. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotografii.

img 20181115 115219