Zaproszenie do udziału w XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „ Z  obiektywem dookoła  świata”.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli całego województwa pomorskiego, w tym także z naszej  szkoły, do udziału w  XII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „ Z  obiektywem dookoła  świata” , którego organizatorem jest nasza placówka. Konkurs   skierowany jest do uczniów  pomorskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w naszym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, wartościowe karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha , prof. Edmunda Wittbrota, Urząd Miasta Gdyni, Radę Dzielnicy Redłowo, Radę SP 34 w Gdyni, ZNP, NSZZ „Solidarność „ Pracowników Oświaty ,  posłów RP.  Staramy się także o uzyskanie zgody na wpisanie naszego konkursu, przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na listę zawodów artystycznych, które mogą być wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjalnej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie  jest dołączenie poprawnie wypełnionego załącznika do każdej nadesłanej pracy.  Serdecznie zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wzięcia  udziału w konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpi  w kwietniu 2019 r.

Dyrektor SP 34 Mariusz Żelechowski oraz koordynatorki konkursu- Alicja Budzińska i Renata Wandachowicz.