aktywna tablica poziom

Xavier Kurczuk z kl. VIIb, Nikola Adamczyk z kl. VIIb i Ania Świątkowska  z kl. VIIIc, w ramach tegorocznego planu lekcji realizują  indywidualny program zajęć techniki pod kierunkiem Pani Alicji Budzińskiej. Podczas spotkań uczniowie zapoznali się z różnymi materiałami  konstrukcyjnymi  (papier, drewno, metal, tworzywa sztuczne, materiały włókiennicze i kompozytowe, surowce spożywcze) i sposobami ich obróbki . Efektem zajęć było wykonanie różnorodnych prac  technicznych np. drewnianej skarbonki i pudełka na skarby ozdabianych techniką decupagu, szklanego lampionu, pojemnika na przybory szkolne z metalowej puszki, ręcznie  uszytych ozdób świątecznych z filcu, choinek i wieńców świątecznych przygotowanych z różnorodnych materiałów, przygotowanie sałatki itd. Zapraszamy do obejrzenia fotografii kilku prac wymienionych uczniów, które powstały w trakcie minionego  półrocza.

img 20181024 141855