W sobotę 16 marca otwieramy drzwi dla wszystkich Milusińskich wraz z Rodzicami. Dzień Otwartych Drzwi jest wspaniałą okazją, by poznać bliżej naszą szkołę i przekonać się, że to miejsce właśnie dla Twojego dziecka. Na dzieci czekają ciekawe warsztaty i wiele atrakcji, a na rodziców zebranie z Dyrektorem oraz rozmowy z nauczycielami. Zachęcamy do zapoznania się z programem wspólnie spędzonego z nami dnia. Udział w Dniu Otwartych Drzwi sprawi, że poczujesz wyjątkową atmosferę panującą w murach naszej szkoły, która pomoże dokonać właściwego wyboru szkoły.

plakatDO2019

programDO19