Na początku lutego w całej Europie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie  klas 3a i 3b przygotowali krótkie przedstawienie poruszające ten temat. Inicjatywa miała na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Pamiętaj!
- Korzystaj tylko z legalnego oprogramowania!
- Nigdy bez zgody rodziców nie spotykaj się z kimś poznanym w Internecie!
- Mów rodzicom o wszystkim, co cię zaniepokoiło w Internecie, przestraszyło lub zawstydziło.
- Nigdy nie podawaj w internecie danych twoich ani twojej rodziny, nie wysyłaj zdjęć bez zgody rodziców.
- Korzystaj ze stron przeznaczonych dla dzieci i spędzaj przed komputerem nie więcej niż godzinę!
- Więcej czasu spędzaj z ludźmi, a nie z komputerem i rozejrzyj się- świat bez komputera też jest piękny, przyjazny i ciekawy!!!!!

dsc4074