aktywna tablica poziom

Uczennice z klasy 2c - Zuzanna Bozser i Michalina Malek wpadły na pomysł zorganizowania przez siebie klasowego konkursu plastycznego „Witaj zimo”.  Same stworzyły plakat, zachęcały do udziału, profesjonalnie go przygotowały i za swoje oszczędności zakupiły nagrody. Teraz dziewczynki zachęcają do udziału w konkursie plastycznym pt. Powitajmy wiosnę”. Plakat wywieszony jest w gablotce Małego Samorządu Uczniowskiego. Wspaniały pomysł, godny do naśladowania. Tym razem  poprosimy Radę Rodziców o zasponsorowanie tego ciekawego przedsięwzięcia. Ciekawe co Rada Rodziców na to? Oto fotorelacja.

20190205 095736