W marcu odbyło się spotkanie młodych dam, które reprezentowały  klasy 0-3. Każda przedstawicielka zaprezentowała siebie, swoje  marzenia i pasje w kilku zdaniach. Jury płci przeciwnej zadawało przyszłym MISS dodatkowe pytania w celu podjęcia tej najważniejszej decyzji, wyboru - „Miss Prezencji”. Mały Samorząd Uczniowski ma zaszczyt ogłosić, iż Miss została Samanta Czechowska z klasy 3b, a Vice Miss ex aequo Antonina Derewicz z klasy 1a oraz Oliwia Jarzyńska z klasy 3a. Gratulujemy wszystkim biorącym udział dziewczętom, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie wspaniałych nagród.

20190311 120323