Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

jeżeli mediacje Związków z Rządem nie zakończą się porozumieniem, 8 kwietnia pracownicy SP34 rozpoczną akcję protestacyjną. W związku z tym przypominam, że w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne i wychowawcze, a także nie będą wydawane obiady (nadpłatę uwzględnimy w kolejnych miesiącach).W czasie strajku na stanowisku pozostanie zespół kierowniczy.

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o zrozumienie sytuacji i zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Proszę także o śledzenie informacji medialnych oraz odbieranie maili od wychowawców. Poinformujemy Państwa o decyzjach strajkujących, w tym o terminie zakończenia strajku. Przepraszam za wszelkie niedogodności oraz proszę o wyrozumiałość.

Dyrektor SP 34 w Gdyni / 05.04.2019r.