foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

LogoArki

 

Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

oddział przedszkolny 1

   

   

 

 erasmus logo

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

jeżeli mediacje Związków z Rządem nie zakończą się porozumieniem, 8 kwietnia pracownicy SP34 rozpoczną akcję protestacyjną. W związku z tym przypominam, że w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne i wychowawcze, a także nie będą wydawane obiady (nadpłatę uwzględnimy w kolejnych miesiącach).W czasie strajku na stanowisku pozostanie zespół kierowniczy.


Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o zrozumienie sytuacji i zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Proszę także o śledzenie informacji medialnych oraz odbieranie maili od wychowawców. Poinformujemy Państwa o decyzjach strajkujących, w tym o terminie zakończenia strajku. Przepraszam za wszelkie niedogodności oraz proszę o wyrozumiałość.

Dyrektor SP 34 w Gdyni / 05.04.2019r.

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

 

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 12

Tydzień: 12

Miesiąc: 2584

Całk. liczba odwiedzin: 177318

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni