Tuż po długim weekendzie majowym odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który przygotowała klasa Vc wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Olszewską i nauczycielem muzyki Panią Alicją Budzińską. Aktorzy wcielili się w role uczniów toczących rozmowę z Konstytucją 1791r.( w tej roli Milena Dobrosielska), nauczycielką (w rolę wcieliła się  Paulina Matulewicz)  oraz z Królem Stanisławem Augustem Poniatowskim (Witold Miranowicz)  i jego posłami.Występ uświetnił śpiew solistek - Gabrysi Dramczyk, Leny Hejke, Pauliny Matulewicz i Marty Spaleniak.