aktywna tablica poziom

W maju klasa 2c udała się w muzyczną podróż do Gdyńskiego Centrum Kultury. Oto krótka relacja tego, co zobaczyliśmy opisana przez uczennicę Amelkę Reszke. We wtorek 14 maja 2019r. wybraliśmy się całą klasą do Gdyńskiego Centrum Kultury na koncert pt. „Piosenki z Akademii Pana Kleksa”. Na koncercie mogliśmy usłyszeć najróżniejsze piosenki w wykonaniu wspaniałych artystów, którzy grali na przeróżnych instrumentach.  Repertuar muzyczny wszystkim bardzo się podobał i cieszyliśmy się, że mogliśmy obejrzeć tak piękny koncert. To była super przygoda.

20190514 120404

Całk. liczba odwiedzin: 193368