aktywna tablica poziom

Nietypowe spotkanie odbyło się we wtorkowe popołudnie w klasie IIa. Rodzice i dzieci spotkali się na "Klasowym pokazie talentów". Celem spotkania było odkrywanie, rozwijanie i promowanie talentów uczniów, a także pokonanie tremy towarzyszącej występom publicznym. Wszyscy uczniowie w oryginalny sposób starali się przedstawić rówieśnikom swoje pasje, zainteresowania i talenty. Efekty tego spotkania można obejrzeć w naszej galerii.

20190521 181409

Całk. liczba odwiedzin: 193368