aktywna tablica poziom

W maju klasy 2b i 2c wybrały się na dwudniową wycieczkę. Oto relacja opisana przez uczennicę Zuzannę B. W poniedziałek 20 maja udaliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Ściernisko” w Borach Tucholskich. Kiedy rozpakowaliśmy bagaże i obejrzeliśmy domki podzieliśmy się na klasy i poszliśmy na zajęcia z pszczelarstwa, robiliśmy tam świeczki z prawdziwego wosku i mieliśmy zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Kolejną atrakcją było budowanie szałasu i strzelanie z łuku. Wieczorem odbyło się ognisko, pieczenie kiełbasek i bawiliśmy się w grę terenową. Następnego dnia jeździliśmy traktorem i uczestniczyliśmy w rywalizacji sportowej, która zakończyła się remisem. Na sam koniec pobytu mieliśmy zajęcia kulinarne i robiliśmy małe „pizzerki”.  Wycieczka była bardzo udana.

Całk. liczba odwiedzin: 193368