foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 oddział przedszkolny 1

 

 

 

 erasmus logo

 

 

 

 

 

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ORGANIZATOR

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

REGULAMIN

WYNIKI KONKURSU

„PRZYJAŹŃ W FILMIE LUB BAJCE"

IX Międzyszkolny Konkurs plastyczny
dla uczniów niepełnosprawnych

SP 34

Zobacz wyniki

KONKURS KLAS TRZECICH

ortograficzny

matematyczny

czytanie ze zrozumieniem

Zobacz wyniki

KONKURS ORTOGRAFICZNY 2015

szkolny

SP 34

p. M. Przyłuska

logoPDF Zobacz wyniki

Dyktando dla klasy IV

Dyktando dla klasy V

Dyktando dla klasy VI

KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II

szkolny

SP 34

Emilia Ofiarska  i Maurycy Brzoskowski

kl. IIa

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

KANGUR 2015

międzynarodowy

Franciszek Norek kl. IIa

w konkursie matematyczno - przyrodniczy dla kl. II

zakwalifikował się do etepu wojewódzkiego

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

"Kalendarz dziecięcych marzeń 2015r."

wojewódzki

SP "Lingwista"

p. Alicja Budzińska

laureatka Wiktoria Szwab kl. IVa

MEGAOLIMPIADA WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

dla klas II

Franciszek Norek kl. IIa

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR KLAS II- III

międzynarodowy

Olga Maczuga kl.IIIc, Eryk Rózga kl. IIIb - wyróżnienie

KONKURSU LITERACKIEGO

"O ZŁOTE PIÓRO"

ogólnopolski

Lisa Merkel kl. IIIc - 2 miejsce

Oliwia Kościelak kl. IIIc - 3 miejsce

ZAWODY UKS JANTAR GDYNIA

DEBIUTY GIMNASTYCZNE 2015

sportowy

Anastazja Bednarczyk kl. Ib - 7 miejsce

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Eryk Rózga zajął 2 miejsce

Optymist chłopców do lat 9

WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY

Jan Malek - 1 mijesce

„ZŁOTA NUTKA KRÓLA MACIUSIA”

II Przymorski Festiwal Piosenki Dziecięcej

w kategorii 0-I

Kinga Leszczyńska z kl. Id - 3 miejsce

MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY

wojewódzki

Drużyna UKS OPTY SP 34 Gdynia   w składzie:

Szymon Gajewski, Maksymilian Godziebiewski, Oliwier Hewelt, oraz Vincent Walczak

zdobyła 9 miejsce

OMNIBUS 2015 KLAS IV-VI

szkolny

SP 34

Krzysztof Finster -26p.

Katarzyna Nieborek kl. VIb - 25p.

Matylda Jellonnek kl. VIc - 25p.

Marek Ślusarski kl. Va - 23p.

Alicja Sławska kl. VIa - 23p.

Krzysztof Kowalczyk kl. VIc - 23p.

Lidia Mróz kl. VIb - 20p.

Agata Rucka kl. VIb - 20p.

Mateusz Miszk kl. VIa - 19p.

Zobacz zdjęcia

OMNIBUS 2015 KLAS II-III

szkolny

SP34

Lena Adaszewska kl. III c - 1 miejsce

Oliwia Kościelak kl. III c - 2 miejsce

Eryk Rózga kl. III b - 3 miejsce

Zobacz zdjęcia

„ŚWIAT MOICH MYŚLI, MARZEŃ I SNÓW”

II Wojewódzki Konkurs Poetycko- Plastyczny

p. Alicja Budzińska

Katarzyna Nieborek  kl. VIb - 2 miejsce

Kasia napisała wiersz ”Fantastyczna kraina” i wykonała do niego ilustrację podczas zajęć koła plastycznego prowadzonych.

„ZNANE I MNIEJ ZNANE RODZINNE TRADYCJE KASZUB”

Wojewódzki konkurs plastyczny

w kategorii wiekowej

10-12 lat

Alicja Wojtowicz z kl. Vb -   1 miejsce

Hanna Szwonka z kl. Vb - wyróżnienie

Zobacz zdjęcia

"MORSKIE OPOWIEŚCI"

XIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży

Martyna Klebba z kl.IVa - wyróżnienie

Zobacz zdjęcia

"MUSZELKA"

matematyczny

p. D. Olszewska

Matylda Jellonnek z klasy VIc - zakwalifikowała się do etapu międzyszkolnego

MEGAOLIMPIADA

Megaolimpiada Wiedzy z matematyki

p. D. Olszewska

Lidia Mróz z klasy VIb - laureatka

MEGAOLIMPIADA

Megaolimpiada Wiedzy z języka polskiego i przyrody

Barbara Macuk z klasy VIa uzyskała tytuł Megalaureatki

KONKURS RECYTATORSKI

szkolny

Sameer Bahamondes Carcamo kl. Ic ,

Lena Adaszewska kl.IIIc - reprezentacja szkoły

SZACHY

XVII Otwarty Integracyjny Szachowy Turniej Kopernikowski,

w kategorii - rocznik 2006 chłopcy

Karol Dembicki z kl. IIIb - 1 miejsce

„CZAS ŚWIĄT, CZAS KOLĘDOWANIA”

Wojewódzki Konkurs piosenki świątecznej

dla klas I - VI

p. E. Tomaszewska

Zuzanna Dramczyk z kl. IIIc

z piosenką „Jadę Na Święta"

KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Świąteczno - Zimowej dla klas 0-III

p. E. Tomaszewska

Zuzanna Grajewska – 2 miejsce

Gaja Dziurdzikowska – wyróżnienie

PRZEGLĄD PIOSENKI I POEZJI ŚWIĄTECZNO-ZIMOWEJ

Integracyjny przegląd piosenki dla klas 0-III

oraz uczniów niepełnosprawnych

Zuzanna Dramczyk – piosenka pt. „jadę na święta”

Zuzanna Grajewska - z wierszem pt. „Szkoda”

KONKURS ORTOGRAFICZNY

szkolny

n-le klas trzecich

Oliwier Otta kl. IIIc - 1 miejsce

Amelia Duda kl. IIIb - 2 miejsce

Michał Mituła kl. IIIa - 3 miejsce

KONKURS MATEMATYCZNY

szkolny

n-le klas trzecich

Olga Maczuga kl. IIIc i Lisa Merkel     kl. IIIc

- 1 miejsce

Oliwia Kościelak kl. IIIc - 2 miejsce

Gracjan Mańkowski kl. IIIa - 3 miejsce

"REKWIZYT BAJKOWY LUB FILMOWY"

szkolny

dla klas 0-I

SP 34

Zobacz zdjęcia

"MOJA ULUBIONA POSTAĆ FILMOWA"

literacko -plastyczny

SP 34

ZOBACZ WYNIKI

"KOCHAM KINO"

plastyczny klasy II -III

SP 34

zobacz wyniki

SZACHY

Jesiennym Turnieju Szachowym

o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

w kategorii chłopców

do lat 8

Karol Dembicki kl. IIIb - 3 miejsce

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Karolina Kabała

Iga Mikołajczyk z kl. IIIc

KONKURS PIOSENKI

VII konkurs piosenki patriotycznej

Zuzanna Dramczyk - 2 miejsce

wykonała utwór Marka Grechuty „Wolność”

„ZWIERZĘTA W FILMIE”

Świetlicowy międzyszkolny konkurs plastyczny

SP 34

n-le ze świetlicy

Lena Karaszewska - 1 miejsce

Marta Richert, Ela Richert, Emilka Susmarska - wyróżnienie

„LINGWISTYCZNA JESIEŃ Z POEZJĄ” POD HASŁEM: „JESIEŃ WOKÓŁ NAS”

Wojewódzki konkurs recytatorski

S. Bohamondes Carcamo Ic, G. Dziurdzikowskiej IIb - 1 miejsce

G. Sieradziński 0b, A. Czaja Ib, W. Martuszewska Id - wyróżnienie

"JESIENNE SPOTKANIA"

Międzyszkolny konkurs integracyjny

SP 13 Gdynia

p. E. Turek

Michalina Jeziuk, Filip Zieliński, Vanessa Hornowska - Ważyńska oraz Artur Zając - 1 miejsce

SZACHY

Mistrzostwa Gdyni w szachach

M. Jellonnek, Sz. Gajewski, K. Dembicki, P. Kardas -

9 miejsce

 „Carramba Cup”  IV Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny        

 Lena Bagińska z kl. Ia  wywalczyła 9 miejsce

Zobacz zdjęcia

 

 


SUKCESY SPORTOWE   2014/2015


 

 

Wyniki sportowej rywalizacji międzyklasowej w roku szkolnym 2014/2015

                               Kategoria klas I ( konkurencje w Dniu Sportu)

                              I miejsce- klasa I b

                            II miejsce- klasa I c

                             III miejsce- klasa I d

                              IV miejsce- klasa I a

                               Kategoria klas II ( konkurencje w Dniu Sportu)

                             I miejsce- klasa II a

                           II miejsce- klasa II b

                              Kategoria klas III   ( konkurencje w Dniu Sportu)

                             I miejsce- klasa III a

                            II miejsce- klasa III b

                          III miejsce- klasa III c

                             Kategoria klas IV  

(wyścigi rzędów, dwa ognie usportowione, cztery ognie, unihokej i konkurencje w Dniu Sportu)

                         I miejsce- klasa IV c i klasa IV a

                  II miejsce- klasa IV b

                           Kategoria klas V

(wyścigi rzędów, dwa ognie usportowione, koszykówka, unihokej i konkurencje w Dniu Sportu)

                           I miejsce- klasa V a

                          II miejsce- klasa V b

                           Kategoria klas VI

(wyścigi rzędów, unihokej i konkurencje w Dniu Sportu)

                        I miejsce- klasa VI c

                      II miejsce- klasa VI b

                       III miejsce- klasa VI a

 

TURNIEJ JUDO
Jan Padiak - ZŁOTY MEDAL w Turnieju Judo o puchar Burmistrza Żukowa

„Żukowo 2015” waga do 24 kg

 

"NAJLEPSZY BRAMKARZ 2015"

z rocznika 2006

Oliwier Hewelt

 

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do kadry reprezentacji Polski

w wieku do lat 8 w piłce nożnej

Olgierd i Oliwier Hewelt

 

MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY

Drużyna UKS OPTY SP 34 Gdynia zdobyła 9 miejsce w Memoriale Andrzeja Grubby Województwa Pomorskiego .

W składzie naszej drużyny wystąpili: Szymon Gajewski, Maksymilian Godziebiewski, Oliwier Hewelt, oraz Vincent Walczak.

 

MISTRZOSTWA GDYNI W MINIKOSZYKÓWCE

 2 miejsce  dziewczęta

i
awans do półfinału wojewódzkiego

 

 REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W MINIKOSZYKÓWCE

1 miejsce dziewczęta i awans do etapu miejskiego
2 miejsce chłopcy

GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA
5 miejsce zajęła Klaudia Mytnik w biegu na 600m
4 miejsce zajął Bartek Mroczkowski w pchnięciu piłką lekarską

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W UNIHOKEJA

drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce

JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY

o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

3 miejsce zajął Karol Dembicki

w kategorii chłopców do lat 8

 

MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM

2 miejsce dla: Przemysława Maciejewskiego, Krzysztofa Finster,oraz Macieja Wilczewskiego

4 miejsce dla: Agaty Ruckiej, Sandry Mytnik, Matyldy Jellonnek.

 

REJONOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

Wygrana dziewcząt: Agata Rucka .Matylda Jellonnek,Sandra Mytnik,
chłopców: Przemysław Maciejewski,Krzysztof Finster,Maciej Wliczewski.

MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Mytnik zajęła 2 miejesce w Mistrzostwach Gdyni w biegach przełajowych.

Tym samym wywalczyła awans na Mistrzostwa Województwa.

TURNIEJ RODZINNY TENISA STOŁOWEGO

1.Maciejewscy
2.Zielińscy
3.Gajewscy

 

MISTRZOSTWA GDYNI W UNIHOKEJA

etap rejonowy

1 miejsce dziewcząt

 

MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Mytnik zajęła 2 miejesce w Mistrzostwach Gdyni w biegach przełajowych.

Tym samym wywalczyła awans na Mistrzostwa Województwa.

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 19

Tydzień: 597

Miesiąc: 1404

Całk. liczba odwiedzin: 163939

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni