foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 

 

 

 

 

Wyniki Konkursu na Słownik Obrazkowy z Języka Angielskiego

Zobacz wyniki


Konkurs dla klas V i VI  na przygotowanie prezentacji multimedialnej

"34-ta przyjazna i otwarta" wyróżniono następujące prace:


Wiktorii Szwab z klasy V a
Piotra Szostaka z klasy V b
Matyldy Kozakiewicz z klasy V c
Patryka Miszke z klasy VI a
Oli Susmarskiej z klasy VI b


Wyróżnione prace były prezentowane podczas Dnia Otwartego Szkoły.


Konkurs na projekt "Exlibris biblioteki szkolnej"

wyróżniono trzy prace:

Ali Wojtowicz  VI b - zobacz pracę

Anity Lubańskiej  VI a - zobacz pracę

Zosi Mikołajczyk VI b - zobacz pracę


KonkursNajladnieZeszyt


Listę laureatów Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

o tytuł Mistrza Ortografii kl. IV-VI

klasy IV

Zofia Gembczyk I miejsce

Maja Rokita  II miejsce


Paula Jarocka II miejsce

Urszula Galińska III miejsce

Klasy V

Maksymilian Kempa  I miejsce

Izabela Hałaczkiewicz  I miejsce

Oliwia Sosnowska II miejsce

Igor Drozd  III miejsce

Klasy VI

Pola Paszkiewicz I miejsce

Aleksandra Sova  II miejsce

Weronika Góralczyk  III miejsce


X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

„W TYM JESTEM MISTRZEM”

Wyniki konkursu - zobacz

Zobacz zdjęcia


GDYŃSKIE TALENTY

Dnia 04.05.2016 w naszej szkole odbyło się przesłuchanie dzieci do I KONKURSU PIOSENKI „GDYŃSKIE TALENTY”, organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Kuźnia Talentów” oraz SP 34 w Gdyni.

LAUREATAMI I KONKURSU PIOSENKI „GDYŃSKIE TALENTY” ZOSTALI:


SOLIŚCI:


1.    KONSTANTY BAGIŃSKI kl. Ic - „A JA PO PROSTU FRAJDĘ MAM”

2.    GABRYSIA DRAMCZYK kl.IIc - „CIASTECZKA”

3.    PAULINA NAPIERAŁA kl.Vb - „NIE BĄDŹ TAKI SZYBKI BILL”

4.    ZUZANNA DRAMCZYK kl. Vc - BLUES BUJANY”

 DUETY:


1.    GAJA DZIURDZIKOWSKA, ANTONINA KUZEMKO kl. IIIb -  „CYRK WITA WAS”
2.    NINA JACKOWSKA, MARTA KRUCZALAK kl. Vb -  „THANK YOU VERY MUCH”

 Gdyńskie Talenty zaśpiewały w SP 34

 http://mlodagdynia.pl/czytaj/szybkie-miasto-gdynia/14866


Szkolny Wiosenny Festiwal Talentów dla klas IV -VI


IGOR SITKO – BAJORSKI kl.Vb - 1 miejsce
MATYLDA  KOZAKIEWICZ kl.Vc - 2 miejsce
PAULINA NAPIERAŁA kl. Vb i OLIWIA KOŚCIELAK kl. IVc - 3 miejsce

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=ltO7ri7pZSg&feature=youtu.be


 I Gdyński Festiwal Małych Talentów Muzyczno - Recytatorskich "Super Talent" 2016 r.

organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły

 MATEUSZ ZABAWSKI kl.0a

IRENEUSZ ROPEL kl. 0b - II miejsce


VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ  "Uwielbiajmy Miłosierdzie Boga"


Duet z klasy IId – HANNA CZAPP, KINGA LESZCZYŃSKA  
I miejsce,   pieśń Ch. Grillo, D. Ricci, L. Elison pt. "Najpiękniejsza"

Duet z klasy IVb – PATRYCJA PETKOWSKA, STANISŁAW ŚLUSARSKI
III miejsce, pieśń ch. Grillo, d. Ricci, l. Elison pt."Dawać"

Duety przygotowane przez p. Ewę Tomaszewską.


LAUREATKA KURATORYJNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

ALEKSANDRA SUSMARSKA VIb

 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV

organizowanym przez SP nr 21 w Gdyni

MATEUSZ MACIK KL. IVa - III miejsce


Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym - "W tym jestem MISTRZEM"

Regulamin - zobacz


WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI „PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”

Zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 10 w Rumi. Na Festiwalu „Mini Open Gdynia” dnia 09.04.2016 r. uczniowie naszej szkoły zdobyli:

KONSTANTY BAGIŃSKI kl. Ic – III MIEJSCE -

„Rodzinna wyprawa” sł. U. Piotrowska, muz. M. Mielnicka- Sypko.

MACIEJ MITUŁA kl. 0b – WYRÓŻNIENIE -

„Tęcza cza-cza-cza” sł. A. Bernat, muz. A. Pałac.   


LAUREATAMI „MINI OPEN 2016” ZOSTALI:

STANISŁAW GRAJEWSKI – I miejsce i nominację do udziału w ogólnopolskim Festiwalu Open Gdynia 2016

IRENEUSZ ROPEL – otrzymał nagrodę „MINI UŚMIECHNIĘTA RYBKA”

JULIA HEWELT – WYRÓŻNIENIE

GABRIELA DRAMCZYK - WYRÓŻNIENIE


Festiwal Mini Open Gdynia  

Na Festiwalu „Mini Open Gdynia” dnia 06.04.2016 zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły- zobacz naszych uczniów - tutaj


Wyniki Konkursu Plastyczno - Technicznego

"Wielkanocna ozdoba" zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców

Zobacz wyniki


III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  FLETOWY

organizator SP13 w Gdyni

wyróżnienie dla: OLGI DAMBEK kl.IVb

 LENY KARASZEWSKIEJ kl. IVc


Szkolny Konkurs Czytelniczo - Plastyczny 

„Przysłowia kolorami malowane”

ZOBACZ WYNIKI


 KONKURS PLASTYCZNY

 „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” 

9 grudnia 2015 roku podsumowano cieszący się ogromnym powodzeniem konkurs plastyczny zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski pt. „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”. Spośród 105 prac jury w składzie: Pani Dyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców, Małego i Dużego Samorządu oraz nauczycielki plastyki postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Mały Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje Radzie Rodziców za poświęcony czas oraz zakup nagród. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Opiekunowie MSU

(K. Gawron, J. Gierszewska, M. Kruszewska)

ZOBACZ WYNIKI

FOTORELACJA


XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki  i Poezji Świąteczno-Zimowej kl. 0-III
organizator SP 26 w Gdyni


Naszą szkołę reprezentowali: Konstanty Bagiński, Julia Hewelt,

Gustaw Sieradziński, Seweryn Grajewski.

2 miejsce - Seweryn Grajewski


KonII-III


WYNIKI KONKURSU - „Gdynia na Fali”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Kim jest żeglarz”, przeprowadzonego w ramach programu edukacyjnego „Gdynia na Fali” został rozstrzygnięty.Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Oto lista osób nagrodzonych:

  1. Marcelina Rembisz kl. 1c
  2. Wojciech Zakrzewski kl. 1d
  3. Szymon Mącik kl. 1b
  4. Igor Rózga kl. 1d
  5. Sandra Dwojacka kl. 1b
  6. Julia Geraszek kl. 1b
  7. Maja Pokojnikow kl. 1a
  8. Gustaw Śieradziński kl. 1d
  9. Pola Trowska kl. 1c
  10. Natalia Nawrocka kl. 1c
  11. Patrycja Teska kl. 1b
  12. Kornelia Stefiniak 0b

II WOJEWÓDZKI FESTIWAL SZTUKI

 
W dniach 13-15 listopada odbył się II Wojewódzki Festiwal Sztuki "O Patriotyczną Nutę" w Malborku. Gdynię reprezentował zespół  "Dream Kids - Gdynia" w którego składzie wystąpiły między innymi uczennice klasy IId - Hanna Czapp i Kinga Leszczyńska. Dziewczynki zaimponowały swoim  wokalem i wyśpiewały II miejsce. Brawo!!!
   

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ


Dnia 14 listopada 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył
się VIII WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ.

Klasy I - III reprezentował Konstanty Bagiński.


WynikKonk0-1


 Szkolny konkurs przyrodniczy „Przyroda wokół nas”

 

Zapraszam uczniów klas IV do wzięcia udziału

w Szkolnym konkursie przyrodniczym „Przyroda wokół nas”.

Szczegóły konkursu dostępne na stronie http://przyroda-dyro.pl/.

Nauczyciel przyrody Mirella Kreft


I etap Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego

Dominika Warszakowska Vc - 42 pkt

Zofia Mikołajczyk  VIb - 27 pkt

Paweł Kardas Va - 24 pkt

Julia Zielińska Vc - 24 pkt

Weronika Składanowska VIb - 19 pkt

Zenon Chojnacki Vc - 14 pkt

Można było zdobyć 80 punktów.

  


IX Wojewódzki  Konkurs Fotograficzny

pt. „Świat wokół nas”

Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni, już po raz trzynasty ma zaszczyt zaprosić

uczniów i nauczycieli szkół województwa pomorskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego.

logoPDF regulamin


Konkurs plastyczny "Postać halloween"

I miejsce- Zosia Mikołajczyk VI b
II miejsce- Natalia Dambek VI b
                           Weronika Składanowska VI b
III miejsce- Miłosz Grunwald VI b

wyróżnienia:
Michalina Podoba IVa
Martyna Klebba Va
Zuza Grajewska IV c
Marta Richert IV




SUKCESY SPORTOWE

Gra terenowa"dla uczniów klas 4, 5 i 6

 Należało wykonać zadania wg. wcześniej otrzymanej instrukcji. Wszystkie klasy z nauczycielami dotarły do mety w Orłowie i otrzymały następującą punktację za wykonane zadania:
klasa 4 a- 19 pkt.
klasa 4b- 19 pkt
klasa 4c- 18 pkt
klasa 5a- 18 pkt
klasa 5b- 21 pkt
klasa 5c- 22 pkt
klasa 6a- 22 pkt
klasa 6b- 21 pkt

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM

4 . miejsce dziewcząt

4 . miejsce chłopców

XIV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ INTERNATIONAL   JUDO BALTIC CUP

3. miejsce – Jakub Skrodzki

MISTRZOSTWA GDYNI W UNIHOKEJU- ETAP REJONOWY

4 . miejsce dziewcząt

4 . miejsce chłopców

MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU- SZTAFETA 4 x 25 m STYLEM ZMIENNYM

11. miejsce dziewcząt (Natalia Dambek, Zofia Mikołajczyk, Iga Mikołajczyk, Julia Wróblewska)


Klasa VIa i VIb dziewcząt na lekcji gimnastyki podczas wykonywania swoich ulubionych piramid. 

Zobacz zdjęcia


UKS OPTY  Gdynia Sport organizuje największy Turniej Judo na Pomorzu , jeden z największych w Polsce, tego roku zawody rozegrane zostaną na Arena Gdynia, serdecznie zapraszmy wszystkich synpatyków judo.

Relacja na stronie:   judobalticcup.pl


REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W TENISIE STOŁOWYM

Zwycięstwo

Drużyna dziewczyn: Miriam Elend, Weronika Kassin, Natalia Miszk

Drużyna chłopców: Szymon Gajewski,Adam Czerniawski,Olivier Hewelt,Vincent Walczak


OBÓZ NARCIARSKI  - JUTSU SPORT

oferta 2016         rozpoczęcie sezonu        I turnus


MISTRZOSTWA GDYNI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

5.miejsce -     Natalia Dambek

14.miejsce -     Natalia Miszk


MISTRZOSTWA GDYNI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

12.miejsce dziewcząt - Maja Bodziuch, Natalia Chmiel, Natalia Dambek, Karolina Kabała, Iga Mikołajczyk, Zofia Mikołajczyk, Natalia Miszk, Weronika Składanowska, Hanna Szwonka, Alicja Wojtowicz

13.miejsce chłopców -  Szymon Delmaczyński, Jakub Formella, Krzysztof Grunt, Kacper Gruszka, Patryk Miszk, Borys Puchała, Damian Pajda, Sebastian Pers, Jakub Skrodzki, Paweł Wicka, Tomasz Zelma

 


 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 37

Tydzień: 597

Miesiąc: 2166

Całk. liczba odwiedzin: 157317

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni