foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

aktywna tablica poziom

 

erasmus logo

 

Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

oddział przedszkolny 1

   

   

 

 

 LogoArki

 

 

 

 
 

Wspaniały występ naszych uczniów podczas Pływackich Mistrzostw Gdyni Szkół Podstawowych. Iga Mikołajczyk 5c i Jakub Skrodzki 6c stanęli na najniższym podium i uzyskali bardzo dobre czasy zapisując się jednocześnie w historii  naszej Szkoły.

 


UDZIAŁ W I TURNIEJU KOSZYKÓWKI 3x3 GDYNIA MŁODA LIGA
Organizatorem projektu jest Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki,
a dyrektorem p. Katarzyna Dydek.
Skład reprezentacji SP 34: Gaja Dziurdzikowska (kapitan) kl. IV, Alicja Wróblewska kl. IV, Amelia Lieboń kl.IV, Lena Woźniak kl.IV, Oliwia Kościelak kl.V.
18 III 2017 dziewczęta uczestniczyły w ceremonii otwarcia turnieju w SP 47 w Gdyni  i rozegrały 3 mecze z dużym sukcesem.
SP 34- SP 18   20:7
SP 34- SP 20   14:8
SP 34- SP 26     6:8
GRATULACJE  DLA  MŁODYCH  KOSZYKAREK!

sdc15070

Zobacz zdjęcia.


W Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym,

dziewczęta w składzie: Miriam Elend, Weronika Kassin

oraz chłopcy w składzie: Adam Czerniawski, Szymon Gajewski, Vincent Walczak

zajęli III miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Zobacz zdjęcia.


MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA

Chłopcy, którzy reprezentowali naszą szkołę  zajęli w rozgrywkach rejonowych 2 miejsce.
Gratulujemy bardzo dobrej gry, która niestety nie dała awansu do dalszych rozgrywek.
W przyszłym tygodniu rozgrywki dziewcząt.

 


 REJONOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego w obu kategoriach – chłopców i dziewcząt – nasza szkoła zajęła 1 miejsce i przeszła do dalszych rozgrywek.
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi A. Makowskiemu!
Zawodnicy: Miriam Elend, Weronika Kassin, Vincent Walczak,
Szymon Gajewski, Adam Czerniawski.

LIGA LEKKOATLETYCZNA

Kuba Skrodzki z kl. VIc zdobył srebrny medal w rzucie piłką lekarską w 1 rzucie Ligi Lekkoatletycznej w Gdyni.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych zawodach!


Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Szachach

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Dyk, Janek Malek, Kuba Pawłowski i Karol Dębicki zajęła 2 miejsce  i zakwalifikowała się do półfinałów wojewódzkich.

 

 

 
W kwietniu b.r. koło teatralne kl. IV-VI pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Barbary Sieńkowskiej i nauczyciela muzyki Alicji Budzińskiej, podczas konkursu Teatralia 2017 zorganizowanego przez Gimnazjum nr 10 w Gdyni zaprezentowało sztukę teatralną pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”. Młodzi aktorzy po raz pierwszy stanęli na deskach profesjonalnej sceny w kinoteatrze „Grom” na Oksywiu, gdzie odnieśli duży sukces zajmując
III miejsce , natomiast odtwórczyni głównej roli -Paulina Napierała z VIb - otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom koła teatralnego i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


MIĘDZYKLASOWE RYWALIZACJE SPORTOWE

KLASY DRUGIE

I miejsce -  kl. II b

I miejsce -  kl. II c

II miejsce -  kl. II a

III miejsce - kl. II d

KLASY TRZECIE

I miejsce - kl. III c

II miejsce - kl. III a

II miejsce - kl. III d

III miejsce - kl. III b

KLASY CZWARTE

I miejsce - kl. IV a

II miejsce - kl. IV b

KLASY PIĄTE

I miejsce - kl. V a

I miejsce - kl. V b

II miejsce - kl. V c

KLASY SZÓSTE

I miejsce - kl. VI a

II miejsce - kl. VI c

III miejsce - kl. VI b


SUKCES PŁYWACKI

Wspaniały występ naszych uczniów podczas Pływackich Mistrzostw Gdyni Szkół Podstawowych. Iga Mikołajczyk 5c i Jakub Skrodzki 6c stanęli na najniższym podium i uzyskali bardzo dobre czasy zapisując się jednocześnie w historii naszej Szkoły.KONKURS PRZYRODNICZY

30 marca troje reprezentantów klas trzecich naszej szkoły wzięło udział w VII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PRZYRODNICZYM, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Gdyni. Sonia Lutaj z klasy IIId, Gabrysia Zielińska z klasy IIIa i Ignacy Kiejna z klasy IIIb zmagali się z zadaniami dotyczącymi wód Polski. Dziękujemy naszym trzecioklasistom za wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu, szczególnie zaś gratulujemy IGNACEMU KIEJNA, który zdobył wyróżnienie


Konkurs techniczny  klas IV-VI  na ekologiczną łódź

I miejsceBarbara Zielińska kl. IVb

II miejsce- Agnieszka Bullman kl. VIc i Helena Miszke kl. Va

III miejsceGrzegorz Borowski kl. Vb i Michał Kowalczyk kl. Va

Wyróżnienia :

                 Kinga Kasperkiewicz kl. IVa, Adam Czerniawski kl.IVa, Mateusz Uzarek kl. IVb, Zuzanna Tłuszczak kl .Va, Kamil Kopacz kl. Va, Cyprian Litkiewicz kl.Va, Kornelia Ossowska kl.Vb, Karol Dembicki kl. Vb, Nikola Adamczyk kl. Vb.wynikikonkursuwesolesmieci

Zobacz prace.


 LISTA LAUREATÓW TEGOROCZNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
Klasy IV
 
I miejsce - Karolina Mąka
II miejsce - Hanna Truskolawska 
III miejsce - Oskar Micewicz - Kłoda
 
Klasy V
 
I miejsce - Olivier Otta
II miejsce - Helena Miszke
III miejsce - Zofia Sławińska i Zuzanna Bałdyga
 
Klasy VI
 
I miejsce - Zuzanna Cichocka
II miejsce - Igor Sitko - Bajorski
III miejsce - Malwina Witkowska
 
 
Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu szkoły
od 16 maja 2017 roku w godzinach 8.00- 15.00.

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

30 marca troje reprezentantów klas trzecich naszej szkoły wzięło udział w VII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PRZYRODNICZYM, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Gdyni. Sonia Lutaj z klasy IIId, Gabrysia Zielińska z klasy IIIa i Ignacy Kiejna z klasy IIIb zmagali się z zadaniami dotyczącymi wód Polski. Dziękujemy naszym trzecioklasistom za wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu, szczególnie zaś gratulujemy IGNACEMU KIEJNA, który zdobył wyróżnienie.Zobacz zdjęcia.


 
WYNIKI KONKURSU "NAJŁADNIEJSZY MODEL ŁÓDKI"
Konkurs dla uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas I na "Najładniejszy model łódki" został rozstrzygnięty. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a laureatom gratulujemy. Oto oni:
Miejsce I:
klasa Ia - Jakub Gleński, 
klasa 0b - Karolina Zakrzewska,
klasa 0a - Julia Ukleja, Stanisław Saniewski,
klasa 0c - Michalika Malek, Zuzanna Bozser, Antoni Radzewicz, Gabriela Salamon.
Miejsce II:
klasa Ia - Aleksander Szałkiewicz,
klasa 0a - Gracjan Bieńkowski, Mateusz Zabawski, Krzysztof Bury, Marta Pawlak,
klasa 0b - Krzysztof Sankowski, Maria Sydor, Kornelia Wojewódka,
klasa 0c - Julia Wojtoń, Damian Litkiewicz, Amelia Koszałka, Maksymilian Gitner,
Miejsce III:
klasa 0b - Zofia Kukla,
Wyróżnienie:
klasa 0b - Weronika Rykowska.

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNE DLA KLAS DRUGICH
14 marca 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II.
Wzięło w nim udział 8 uczniów. Wyniki Konkursu:
1 miejsce - Gustaw Sieradziński IId
2 miejsce - Jan Korpan  IIc
3 miejsce - Julia Geraszek IIb
Do etapu Międzyszkolnego zakwalifikowali się : Gustaw Sieradziński i Jan Korpan.
Gratulujemy Laureatom oraz pozostałym uczniom biorącym udział w Konkursie.
Koordynatorzy Szkolnego Konkursu:
Alicja Przybyszewska
Anna Daruk

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE W KONKURSACH W KLASIE IIID 

Dnia 17 lutego br. na zajęciach edukacyjnych klasa III d dokonała wspólnie podsumowania pracy w I–szym semestrze. Ogólnie stwierdziliśmy, że praca w tym półroczu przebiegała dobrze. Atmosfera w klasie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi zainteresowań wszystkich uczniów. Wyróżniono kilka osób w organizowanych w naszej klasie konkursach. I tak: w konkursie ortograficznym mistrzami zostali: 1 miejsce - Jacek Dyguś, 2 miejsce ex aequo –Szymon Łysik, Mikołaj Basiński oraz Sofija Lutaj, 3 miejsce – Krzysztof Drewla. Tu należy wspomnieć, że Sofija Lutaj przyjechała do nas z Ukrainy i w ciągu roku wspaniale opanowała zawiłości ortograficzne języka polskiego. W konkursie zatytułowanym „Mistrz tabliczki mnożenia” 1 miejsce - Mikołaj Basiński, 2 miejsce – Krzysztof Drewla i Maks Malinowski, 3 miejsce – Sofija Lutaj. Wyróżniono także Gabrielę Salak, Zuzannę Pasternak oraz Igę Marciniak za staranne, estetyczne i wzorowe prowadzenie zeszytów. Na wielką pochwałę zasłużył również Jakub Przybyła, który tworzył bardzo ciekawe, poprawne pod względem ortograficznym i stylistycznym opowiadania. W podsumowaniu dzieci serdecznie pogratulowały laureatom i wyróżnionym oraz stwierdziły, że w II-gim semestrze dołożą wszelkich starań, aby również zasłużyć na podobne nagrody i wyróżnienia.


4.12.2016r. odbył się XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI I PIOSENKIŚWIĄTECZNO - ZIMOWEJ w SP nr 26 w Gdyni. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie:

KRZYSZTOF CIEŚLICKI z klasy IIc w kategorii wiersz otrzymał WYRÓŻNIENIE

JULIA GERASZEK z klasy IIb w kategorii wiersz

AURELIA ŻMUDZIŃSKA z klasy IIa w kategorii piosenka

IGA WOŁK-KARACZEWSKA z klasy IIIa w kategorii piosenka


ENGLISH IS EVERYDAY SITUATIONS

25 listopada odbył się w naszej szkole konkurs językowo-aktorski „English in Everyday Situations”. Brały w nim udział dzieci z klas trzecich.Nasi dzielni uczestnicy podjęli się nie lada wyzwania: nie tylko trzeba było się nauczyć trudnych dialogów po angielsku, ale jeszcze odegrać je przed publicznością. Wszyscy poradzili sobie z tym trudnym zadaniem znakomicie! Oglądaliśmy więc scenki z restauracji, zakupów w sklepie, rozmowy z mamą, a nawet- napadu na bank! Nasi trzecioklasiści przygotowali też piękne rekwizyty i stroje. Jury w składzie p. Hania Godlewska, p. Magda Wittbrot oraz p. Dyrektor, wspomagani przez dzieci z kl. VI B, miało nie lada problem z wyborem zwycięskiej trójki. Ostatecznie, biorąc pod uwagę piękną wymowę i naturalność wypowiedzi, zostali wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce zajęła grupa z kl. III B - Anastazja Bednarczyk, Artur Bednarczyk oraz Ignacy Kiejna.

II miejsce - Helenka Mikołajczyk i Marcel Goc z kl. III C

III miejsce - Jaś Malek i Sameer Bahamondez z kl. III C.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. CONGRATULATIONS!!!Zobacz zdjęcia.


19.11.2016r. na IX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej w gdyńskim MDK godnie reprezentowali szkołę:

Konstanty Bagiński oraz Julia Hewelt.Międzyszkolny konkurs recytatorski pt.,, Człowiek i jego sprawy".
 
Mikołaj Pniewski - III miejsce
 
Międzyszkolny konkurs plastyczny pt. "Moje ukochane zwierzątko" dla klas IV-VI
 
Mikołaj Pniewski - III miejsce, Szymon Cejlowski - wyróżnienie.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
 
Dnia 24 listopada 2016r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz, mój ulubiony autor” w Pedagogicznej Bibliotece Pedagogicznej w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentował Stanisław Grajewski z klasy II c i Artur Bednarczyk z klasy III b.

 
Szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Mój ulubiony wiersz, mój ulubiony autor"
 
Pani Małgorzata Popów, Pani Alicja Przybyszewska i Pani Edyta Kutyła oceniały recytację: Dominiki Kotłowskiej, Mai Pokojnikow, Julii Geraszek, Olgi Kołodziej, Stanisława Grajewskiego, Zofii Winkowskiej, Gustawa Sieradzińskiego, Magdaleny Stefiniak, Oliwi Składanowskiej, Gabrieli Zielińskiej, Anastazji Bednarczyk, Artura Bednarczyka, Sameera Bahamondes Carcamo, Pauliny Matulewicz, Mikołaja Basińskiego i Zuzanny Pasternak. Do kolejnego etapu zakwalifikował się Stanisław Grajewski i Artur Bednarczyk.

Miejski konkurs plastyczny pt. "Jak spędzam wolny czas po szkole"
 
Julia Geraszek z IIb i Igor Rózga z IId otrzymali wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym, przeprowadzonego w ramach projektu Move up to be healthy and happy współfinansowanego z Programu Unii Europejskiej Erasmus+. Gratulujemy

UWAGA KONKURS!!!
Świetlica szkolna ogłasza konkurs pod hasłem "MORSKA PRZYGODA", który trwa od października 2016r. do maja 2017r. dla dzieci z klas I - IV.
 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

 

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 18

Tydzień: 620

Miesiąc: 2605

Całk. liczba odwiedzin: 190017

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni