"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Mały Samorząd Uczniowski z przyjemnością informuje, iż  w piątek 24.11.2017r. został rozstrzygnięty konkurs pt. „Mój Przyjaciel Miś” . W konkursie brało udział 47 uczniów. Wykonane własnoręcznie pluszaki prezentowały się znakomicie.  Jury miało dylemat, komu przyznać miejsce na podium, a kogo wyróżnić. W końcu po długiej naradzie udało się ustalić zwycięzców.  Wszystkim serdecznie gratulujemy.

I miejsce – Maja Kulik – IIId

II miejsce – Magdalena Józekowska – Id