Terminy rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy I zobacz

Wniosek o przyjęcie do szkoły  i oświadczenie  - pobierz

Szanowni Państwo
informujemy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego odbywa się przede wszystkim drogą elektroniczną.
Należy zalogować się: https://gdynia.formico.pl/formico-parents/main.action
 i wykonać czynności opisane w instrukcji. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w szkole wskazanej na pierwszym miejscu listy
preferencji do 9 kwietnia 2018 r. do godz. 16.00.

UWAGA! Jeżeli rodzic nie ma możliwości skorzystania z komputera z dostępem do Internetu, wypełnia ręcznie wniosek (można go otrzymać szkole) a następnie udaje się w terminie najpóźniej do 9 kwietnia 2018 roku do godz. 16.00 do placówki pierwszego wyboru (czyli oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajdującego się na pierwszym miejscu na liście placówek, do których dziecko ubiega się o przyjęcie).