ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Klasy IV-VI godz 10:30

Klasy VII-VIII godz 11:30

Oddział przedszkolny godz 8:00

Aleksander Jary uczeń klasy 1b wykonał prezentację multimedialną pt."Neptun", dzięki, której koleżanki i koledzy już wiedzą kim był rzymski bóg mórz.

IMG 20190530 110023

IMG 20190530 105934

IMG 20190530 105924

W maju klasy 2b i 2c wybrały się na dwudniową wycieczkę. Oto relacja opisana przez uczennicę Zuzannę B. W poniedziałek 20 maja udaliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Ściernisko” w Borach Tucholskich. Kiedy rozpakowaliśmy bagaże i obejrzeliśmy domki podzieliśmy się na klasy i poszliśmy na zajęcia z pszczelarstwa, robiliśmy tam świeczki z prawdziwego wosku i mieliśmy zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Kolejną atrakcją było budowanie szałasu i strzelanie z łuku. Wieczorem odbyło się ognisko, pieczenie kiełbasek i bawiliśmy się w grę terenową. Następnego dnia jeździliśmy traktorem i uczestniczyliśmy w rywalizacji sportowej, która zakończyła się remisem. Na sam koniec pobytu mieliśmy zajęcia kulinarne i robiliśmy małe „pizzerki”.  Wycieczka była bardzo udana.

Pod koniec maja został rozstrzygnięty konkurs

pt. „Dzień Mamy i Taty – portrety naszych bliskich”.

I miejsce zdobyła Julia Kopeć z klasy Ia

II miejsce – Adam Szyca z klasy IIIb

III miejsce – Julia Ukleja z klasy IIa

Na wyróżnienie zasługuje klasa IIIb,

która bardzo chętnie wzięła udział w konkursie

i stworzyła piękne portery swoich bliskich.

Mały Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje

Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Miłośnicy historii z klas V – VIII odwiedzili w tym roku Neapol (z krótkim przystankiem w Warszawie). Miasto wywarło na wszystkich duże wrażenie. W programie wycieczki były także Pompeje, wejście na Wezuwiusz oraz jednodniowy odpoczynek na Capri. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

dsc5536 1280x720

Nietypowe spotkanie odbyło się we wtorkowe popołudnie w klasie IIa. Rodzice i dzieci spotkali się na "Klasowym pokazie talentów". Celem spotkania było odkrywanie, rozwijanie i promowanie talentów uczniów, a także pokonanie tremy towarzyszącej występom publicznym. Wszyscy uczniowie w oryginalny sposób starali się przedstawić rówieśnikom swoje pasje, zainteresowania i talenty. Efekty tego spotkania można obejrzeć w naszej galerii.

20190521 181409

Drodzy Rodzice!!

W związku ze zbliżającym się terminem wnoszenia opłat
za ostatni miesiąc obiadowy roku szkolnego 2018/2019
proszę o konsultację telefoniczną z intendentem szkoły,
w celu ustalenia dokładnej kwoty .

Telefon kontaktowy: 58/622 14 34 wew. 39.

Termin wpłat za miesiąc czerwiec od 24 do 30 maja 2019 r.

Szczęśliwej podróży, wielu wspaniałych wrażeń oraz nowych ciekawych znajomości życzymy ekipie z naszej szkoły, która w niedzielę wyleciała do Sibiu w Rumunii w ramach programu Erasmus +. Po drodze kilkugodzinne zwiedzanie Monachium, a na miejscu wspólne zajęcia z młodzieżą z Paryża, Larisy (Grecja) oraz Sibiu. Program oraz wyjazd realizujemy wspólnie z IIILO w Gdyni.

rumunia

W maju klasa 2c udała się w muzyczną podróż do Gdyńskiego Centrum Kultury. Oto krótka relacja tego, co zobaczyliśmy opisana przez uczennicę Amelkę Reszke. We wtorek 14 maja 2019r. wybraliśmy się całą klasą do Gdyńskiego Centrum Kultury na koncert pt. „Piosenki z Akademii Pana Kleksa”. Na koncercie mogliśmy usłyszeć najróżniejsze piosenki w wykonaniu wspaniałych artystów, którzy grali na przeróżnych instrumentach.  Repertuar muzyczny wszystkim bardzo się podobał i cieszyliśmy się, że mogliśmy obejrzeć tak piękny koncert. To była super przygoda.

20190514 120404

Miesiąc: 2062