Czysta aktywność

ZAPISY DO KONCA TYGODNIA!!!

Czy podejmiecie się namówienia kolegi na dodatkowe 300 kalorii aktywności dziennie?  Albo siebie do tego, żeby codziennie, przez 30 minut ćwiczyć pompki?

A może jesteście tak odważni, żeby motywację dodatkowych 30 minut utrzymać przez cały miesiąc?

Spacer, wspólna gimnastyka, bieganie, rower… Nieważne co. Ważne, aby się codziennie lekko spocić.

Zapraszamy Was do zabawy. Od dziś, przez miesiąc oczekujemy na informacje od samomotywujących się par.

Założyliśmy dla was specjalny adres mailowy: czysta.aktywność@gmail.com

Tam oczekujemy CODZIENNIE raportu z Waszej 30 minutowej aktywności fizycznej.

Regulamin:..tudzież zasady.

1. Bawić się możecie wszyscy – uczniem szkoły musi być przynajmniej jedna osoba z pary. Tak więc rodzic, brat, koleżanka z podwórka – każdy się nada.
  2. Wysyłacie maila zgłoszeniowego na adres : czysta.aktywnosc@gmail.com
  3. W mailu zgłoszeniowym  poproszę o imię i nazwisko każdego z uczestników.
  4. Po rejestracji CODZIENNIE wysyłacie raport z opisem aktywności + foto. Może być fotografia z ćwiczeń, ze spaceru, biegowych butów albo piłki (na boisku). Jeśli posiadacie komórkę z endomondo albo inny monitor aktywności – też się nada.
  5. Ważne jest, aby każde zgłoszenie następowało z tego samego adresu mailowego
  6. Wśród wszystkich, którzy wyślą mi 30 maili w 30 dni – rozlosujemy 3 sportowe nagrody po 100 zł. do sklepu Decathlon!

Data dodania: 2020-12-02 16:36:41