50-lecie szkoły

W maju 2014r. obchodziliśmy jubileusz Szkoły

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 34 w Gdyni stał się niepowtarzalną okazją do przypomnienia historii i tradycji szkoły, podsumowania pracy i jej osiągnięć, był to również czas spotkań i wspomnień. Ta uroczystość na długo zapewne pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Film  wykonany przez ucznia naszej szkoły.

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - JUBILEUSZ SP 34

Szanowni Rodzice!
Dziękuję wszystkim Państwu, którzy zaoferowali pomoc w przygotowaniu jubileuszu 50-lecia Szkoły.

Dyrektor Szkoły Ewa Podedworna-Górecka

plak.jubil