foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

aktywna tablica poziom

 

erasmus logo

 

Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

oddział przedszkolny 1

   

   

 

 

 LogoArki

 

 

 

Czy wiecie co to jest myślenie krytyczne?

Uczniowie naszej Szkoły biorą udział w realizacji projektu Kuferek Tajemnic. To efektywniejsze uczenie – sprawniej i w krótszym czasie. Pracując, doświadczają skuteczności i prostoty metod, które rozwijają myślenie logiczne, analityczne, uczą rozwiązywania konfliktów, znajdowania  nowych, kreatywnych rozwiązań, planowania i realizowania swoich celów.           

Uczniowie klas drugich w swoim tempie, poprzez zabawę, uczą się budowania i stosowania trzech narzędzi TOC. Krok po kroku pomagają bohaterom opowiadań rozwiązać ich codzienne problemy, są to zagadnienia bliskie każdemu dziecku. Mają możliwość lepszego poznania siebie, swoich mocnych stron, rozwiązywania konfliktów i odkrycia trudnych sytuacji. 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

 

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 2

Tydzień: 2

Miesiąc: 2102

Całk. liczba odwiedzin: 193368

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni