foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 oddział przedszkolny 1

   

    Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 erasmus logo

 

 

 

 

 Rok szkolny 2018/19

Klasa "0" a     wych.  Sylwia Michalska          n-l wspomag. Agnieszka Stefańska

Klasa "0" b      wych.        Olga Gurzyńska       n-l wpomag. Jarosława Piątkowska

Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole mają zagwarantowane przyjazne i bezpieczne warunki nauki, zabawy i odpoczynku pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W oddziale przedszkolnym obowiązkowo przebywają 5 godz. dziennie. Odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki i religii – na życzenie rodziców. Dziecko, które nie uczęszcza na religię, przebywa w świetlicy. Dodatkowo dla grupy dzieci prowadzone są sportowe zajęcia usprawniające.

 


NASZE WYDARZENIA...


Dzisiaj chcemy się pochwalić kolejnymi zajęciami z panią Ewą -tym razem na małej sali sprawdzaliśmy jak jesteśmy wygimnastykowani. Zabawa była wyśmienita.

img 20190124 091746514

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


Odkrywcami świata jesteśmy codziennie, niektóre nasze eksperymenty podobają się rodzicom, a inne mniej. W Centrum Nauki Eksperyment możemy poznawać świat jeszcze pełniej. Uczniowie grupy 0a wzięli także udział w warsztatach: "Naukowi detektywi", podczas których zużyciem naukowych metod odkryli ślady i odnaleźli zaginione przedmioty.

img 20190123 091246407


WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


 "Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła..." My się zimy nie boimy, chętnie w śniegu się bawimy!!!

img 20190118 111707364

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ


Szkoła uczy i rozwija! Uczniowie oddziałów przedszkolnych w sali gimnastycznej czują się jak ryby w wodzie, a dzięki pani Ewie mogą ćwiczyć nowe umiejętności. Ostatnio zabawy z ringiem przyniosły mnóstwo frajdy.

img 20190117 092203264

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 


PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

W oddziale przedszkolnym przygotowania do świąt przebiegały bardzo sprawnie - choinka gotowa, teraz czas na pierniczki, tylko czy jakieś dotarły do domu?
img 20181221 095241009
WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


W AMAZONII
W tym roku Mikołajki uczniowie zerówek obchodzili już 5 grudnia. Postanowiliśmy z tej okazji razem wybrać się do sali zabaw "Amazonia", gdzie czas spędzony zawsze płynie zbyt szybko i gdzie nie sposób się nudzić.

img 20181205 094220383

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

 


MIKOŁAJKI 0a
6 grudnia był dla nas dniem pełnym atrakcji. Rozpoczęliśmy od porannego spotkania ze szkolnym Mikołajem i Panią Mikołajową. Później okazało się, że i pod naszą
choinką skrywają się prezenty. Natomiast popołudnie spędziliśmy na świątecznych warsztatach z rodzicami. Oj działo się, działo... WĘCEJ ZDJĘĆ

img 20181206 080916614
 

 


SUKCES W KONKURSIE POEZJI PATRIOTYCZNEJ

8 listopada odbył się XIII Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej, w którym uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy. I miejsce w kategorii poezji patriotycznej zajął Wojciech Wenta z klasy 0b, a miejsce II w kategorii piosenki patriotycznej zdobyła Maria Ciesielska z klasy 0a. Pełni dumy i radości gratulujemy!!!

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją


DZIEŃ Z NAUKĄ

Klasy 0 przeżyły ekscytujący "Dzień z nauką"- dzieci miały okazję poznać właściwości ciekłego azotu, zasady budowy i działania elektrowni wiatrowych, a takźe inne sposoby wytwarzania energii. Edukatorom "Edufun", którzy wprowadzili nas w fascynujący świat nauki, dziękujemy. Imprezę sponsorowała firma Hydrochem, remontująca naszą szkołę. Dziękujemy.

 

FOTORELACJA

 

 
 
Klasa 0B w kinie
 

28 września wybraliśmy się do kina na  film "Mała stopa". Było super. Film bardzo ciekawy. Zachęcamy do obejrzenia.

kino2


 Klasa 0B w bibliotece szkolnej.

26 września odwiedziliśmy szkolną bibliotekę. Pani Bibliotekarka opowiedziała nam o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Omówiliśmy zasady korzystania z biblioteki.  Byliśmy zafascynowani tym magicznym miejscem. Na pewno będziemy tam stałymi bywalcami. 

 
boblioteka
 
 
 
 

 
Dzień Zdrowego Śniadania w klasie 0B
W tygodniu realizowanych zajęć z tematyki "Owoce i warzywa" uroczyście obchodziliśmy "Dzień Zdrowego Śniadania" . A wszystko po to, aby zachęcić dzieci do spożywania warzyw i owoców.  Wspólnie przygotowaliśmy zdrowy twarożek z pomidorami , rzodkiewką i szczypiorkiem, który skonsumowaliśmy z apetytem. Było radośnie i wesoło.

 

 
sniadanie2
 
więcej zdjęć
 
 
 

 
 
Kisimy ogórki - klasa 0B
 
W ramach zabaw "Poznajemy smaki" kisiliśmy ogórki. Po przygotowaniu słoików i umyciu ogórków przystąpiliśmy do pracy.  Każdy miał  jakieś zadanie - układanie ogórków w słoikach, obieranie czosnku, wsypywanie ziół, kopru i przygotowanie zalewy, pod czujnym okiem pani . Po tygodniu "leżakowania" ogórków w słoikach przystąpimy do ich degustacji. 
 
ogrki2
 
 
 

WYBORY MISTERA


Mały Samorząd Uczniowski z okazji dnia chłopaka zorganizował wybory mistera. Misterem naszej grupy został Dominik, choć oczywiście wszyscy Panowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Natomiast w wyborach mistera w klasach młodszych Dominik zajął zaszczytne trzecie miejsce. Rozpiera nas duma :-)

misterZerowka1DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień chłopaka w oddziale przedszkolnym uświetniliśmy w tym roku robieniem deserów z galaretkami. NIe zabrakło też wyzwań, którym nasi dzielni młodzi mężczyźni starali się sprostać
oraz superniespodzianek od dziewcząt i rodziców. Bawiliśmy się znakomicie i smakowicie.

zobacz zdjęcia

 


 

 

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 45

Tydzień: 376

Miesiąc: 1239

Całk. liczba odwiedzin: 170013

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni