foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 oddział przedszkolny 1

 

 

 

 erasmus logo

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 2018/19

Klasa "0" a     wych.  Sylwia Michalska          n-l wspomag. Agnieszka Stefańska

Klasa "0" b      wych.        Olga Gurzyńska       n-l wpomag. Jarosława Piątkowska

Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole mają zagwarantowane przyjazne i bezpieczne warunki nauki, zabawy i odpoczynku pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W oddziale przedszkolnym obowiązkowo przebywają 5 godz. dziennie. Odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki i religii – na życzenie rodziców. Dziecko, które nie uczęszcza na religię, przebywa w świetlicy. Dodatkowo dla grupy dzieci prowadzone są sportowe zajęcia usprawniające.


SUKCES W KONKURSIE POEZJI PATRIOTYCZNEJ

8 listopada odbył się XIII Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej, w którym uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy. I miejsce w kategorii poezji patriotycznej zajął Wojciech Wenta z klasy 0b, a miejsce II w kategorii piosenki patriotycznej zdobyła Maria Ciesielska z klasy 0a. Pełni dumy i radości gratulujemy!!!

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją


DZIEŃ Z NAUKĄ

Klasy 0 przeżyły ekscytujący "Dzień z nauką"- dzieci miały okazję poznać właściwości ciekłego azotu, zasady budowy i działania elektrowni wiatrowych, a takźe inne sposoby wytwarzania energii. Edukatorom "Edufun", którzy wprowadzili nas w fascynujący świat nauki, dziękujemy. Imprezę sponsorowała firma Hydrochem, remontująca naszą szkołę. Dziękujemy.

img 20181017 093508458

FOTORELACJA

 

 
 
 
Klasa 0B w kinie
 

28 września wybraliśmy się do kina na  film "Mała stopa". Było super. Film bardzo ciekawy. Zachęcamy do obejrzenia.

kino2


 Klasa 0B w bibliotece szkolnej.

26 września odwiedziliśmy szkolną bibliotekę. Pani Bibliotekarka opowiedziała nam o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Omówiliśmy zasady korzystania z biblioteki.  Byliśmy zafascynowani tym magicznym miejscem. Na pewno będziemy tam stałymi bywalcami. 

 
boblioteka
 
 
 
 

 
Dzień Zdrowego Śniadania w klasie 0B
W tygodniu realizowanych zajęć z tematyki "Owoce i warzywa" uroczyście obchodziliśmy "Dzień Zdrowego Śniadania" . A wszystko po to, aby zachęcić dzieci do spożywania warzyw i owoców.  Wspólnie przygotowaliśmy zdrowy twarożek z pomidorami , rzodkiewką i szczypiorkiem, który skonsumowaliśmy z apetytem. Było radośnie i wesoło.

 

 
sniadanie2
 
więcej zdjęć
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Kisimy ogórki - klasa 0B
 
W ramach zabaw "Poznajemy smaki" kisiliśmy ogórki. Po przygotowaniu słoików i umyciu ogórków przystąpiliśmy do pracy.  Każdy miał  jakieś zadanie - układanie ogórków w słoikach, obieranie czosnku, wsypywanie ziół, kopru i przygotowanie zalewy, pod czujnym okiem pani . Po tygodniu "leżakowania" ogórków w słoikach przystąpimy do ich degustacji. 
 
ogrki2
 
 
 

WYBORY MISTERA


Mały Samorząd Uczniowski z okazji dnia chłopaka zorganizował wybory mistera. Misterem naszej grupy został Dominik, choć oczywiście wszyscy Panowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Natomiast w wyborach mistera w klasach młodszych Dominik zajął zaszczytne trzecie miejsce. Rozpiera nas duma :-)

misterZerowka1DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień chłopaka w oddziale przedszkolnym uświetniliśmy w tym roku robieniem deserów z galaretkami. NIe zabrakło też wyzwań, którym nasi dzielni młodzi mężczyźni starali się sprostać
oraz superniespodzianek od dziewcząt i rodziców. Bawiliśmy się znakomicie i smakowicie.

zobacz zdjęcia

 


 

 

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 6

Tydzień: 691

Miesiąc: 1498

Całk. liczba odwiedzin: 164033

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni