foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

aktywna tablica poziom

 

erasmus logo

 

Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

oddział przedszkolny 1

   

   

 

 

 LogoArki

 

 

 

 Rok szkolny 2018/19

Klasa "0" a     wych.  Sylwia Michalska          n-l wspomag. Agnieszka Stefańska

Klasa "0" b      wych.        Olga Gurzyńska       n-l wpomag. Jarosława Piątkowska

Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole mają zagwarantowane przyjazne i bezpieczne warunki nauki, zabawy i odpoczynku pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W oddziale przedszkolnym obowiązkowo przebywają 5 godz. dziennie. Odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki i religii – na życzenie rodziców. Dziecko, które nie uczęszcza na religię, przebywa w świetlicy. Dodatkowo dla grupy dzieci prowadzone są sportowe zajęcia usprawniające.

 


NASZE WYDARZENIA...


Tym razem zapraszamy do Muzeum Emigracji, w którym byliśmy na warsztatach opowiadającyh o migracji rodziny jabłuszek. Zwiedzanie interaktywnej wystawy pozostawiło w nas niedosyt, więc z pewnością tam wrócimy.

 img 20190321 114302619

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Na znak solidarności prezentujemy nasze skarpetki nie do pary.

 

 

 

 


Wiosna już zbliża się wielkimi krokami, będziemy obserwować, jak zacznie się panoszyć na naszych parapetach. Założyliśmy własny ogródek ze zdrowym szczypiorkiem, wielkanocną rzeżuchą i pachnącymi kwiatami.
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko wyrosło.

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


 Dzięki uprzejmości taty Wiktorii z 0 "b" - Pana Nowaka mieliśmy możliwość przyjrzeć się bliżej i poznać pracę szewca. Czy wiedzieliśmy wcześniej, kto to taki? Z pewnością, jednak poznać narzędzia i zmierzyć się z zadaniami szycia na maszynie czy przybijania fleków, to zdecydowanie bardziej emocjonujące zajęcie.

img 20190315 103503118

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

 

 

8 marca - w ten wyjątkowy dzień niesamowitą niespodziankę sprawił nam Adam, który obdarował wszystkie dziewczyny i Panie z zerówek samodzielnie wykonanymi bukietami. Były też niespodzianki przygotowane przez rodziców. Dzień kobiet mógłby być codziennie.

 

img 20190308 090758588 hdr

 

 WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


Uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych w Akwarium Gdyńskim i mogliśmy poznać mieszkańców biegunów Ziemi. Podobała nam się również wystawa i różnorodność zwierząt wodnych. Ta wycieczka wiele nas nauczyła.

 img 20190305 102551273

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


Dzisiaj chcemy się pochwalić kolejnymi zajęciami z panią Ewą -tym razem na małej sali sprawdzaliśmy jak jesteśmy wygimnastykowani. Zabawa była wyśmienita.

img 20190124 091746514

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


Odkrywcami świata jesteśmy codziennie, niektóre nasze eksperymenty podobają się rodzicom, a inne mniej. W Centrum Nauki Eksperyment możemy poznawać świat jeszcze pełniej. Uczniowie grupy 0a wzięli także udział w warsztatach: "Naukowi detektywi", podczas których zużyciem naukowych metod odkryli ślady i odnaleźli zaginione przedmioty.

img 20190123 091246407


WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


 "Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła..." My się zimy nie boimy, chętnie w śniegu się bawimy!!!

img 20190118 111707364

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ


Szkoła uczy i rozwija! Uczniowie oddziałów przedszkolnych w sali gimnastycznej czują się jak ryby w wodzie, a dzięki pani Ewie mogą ćwiczyć nowe umiejętności. Ostatnio zabawy z ringiem przyniosły mnóstwo frajdy.

img 20190117 092203264

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 


PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

W oddziale przedszkolnym przygotowania do świąt przebiegały bardzo sprawnie - choinka gotowa, teraz czas na pierniczki, tylko czy jakieś dotarły do domu?
img 20181221 095241009
WIĘCEJ ZDJĘĆ

 


W AMAZONII
W tym roku Mikołajki uczniowie zerówek obchodzili już 5 grudnia. Postanowiliśmy z tej okazji razem wybrać się do sali zabaw "Amazonia", gdzie czas spędzony zawsze płynie zbyt szybko i gdzie nie sposób się nudzić.

img 20181205 094220383

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

 


MIKOŁAJKI 0a
6 grudnia był dla nas dniem pełnym atrakcji. Rozpoczęliśmy od porannego spotkania ze szkolnym Mikołajem i Panią Mikołajową. Później okazało się, że i pod naszą
choinką skrywają się prezenty. Natomiast popołudnie spędziliśmy na świątecznych warsztatach z rodzicami. Oj działo się, działo... WĘCEJ ZDJĘĆ

img 20181206 080916614
 

 


SUKCES W KONKURSIE POEZJI PATRIOTYCZNEJ

8 listopada odbył się XIII Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej, w którym uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy. I miejsce w kategorii poezji patriotycznej zajął Wojciech Wenta z klasy 0b, a miejsce II w kategorii piosenki patriotycznej zdobyła Maria Ciesielska z klasy 0a. Pełni dumy i radości gratulujemy!!!

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją


DZIEŃ Z NAUKĄ

Klasy 0 przeżyły ekscytujący "Dzień z nauką"- dzieci miały okazję poznać właściwości ciekłego azotu, zasady budowy i działania elektrowni wiatrowych, a takźe inne sposoby wytwarzania energii. Edukatorom "Edufun", którzy wprowadzili nas w fascynujący świat nauki, dziękujemy. Imprezę sponsorowała firma Hydrochem, remontująca naszą szkołę. Dziękujemy.

 

FOTORELACJA

 

 
 
Klasa 0B w kinie
 

28 września wybraliśmy się do kina na  film "Mała stopa". Było super. Film bardzo ciekawy. Zachęcamy do obejrzenia.

kino2


 Klasa 0B w bibliotece szkolnej.

26 września odwiedziliśmy szkolną bibliotekę. Pani Bibliotekarka opowiedziała nam o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Omówiliśmy zasady korzystania z biblioteki.  Byliśmy zafascynowani tym magicznym miejscem. Na pewno będziemy tam stałymi bywalcami. 

 
boblioteka
 
 
 
 

 
Dzień Zdrowego Śniadania w klasie 0B
W tygodniu realizowanych zajęć z tematyki "Owoce i warzywa" uroczyście obchodziliśmy "Dzień Zdrowego Śniadania" . A wszystko po to, aby zachęcić dzieci do spożywania warzyw i owoców.  Wspólnie przygotowaliśmy zdrowy twarożek z pomidorami , rzodkiewką i szczypiorkiem, który skonsumowaliśmy z apetytem. Było radośnie i wesoło.

 

 
sniadanie2
 
więcej zdjęć
 
 
 

 
 
Kisimy ogórki - klasa 0B
 
W ramach zabaw "Poznajemy smaki" kisiliśmy ogórki. Po przygotowaniu słoików i umyciu ogórków przystąpiliśmy do pracy.  Każdy miał  jakieś zadanie - układanie ogórków w słoikach, obieranie czosnku, wsypywanie ziół, kopru i przygotowanie zalewy, pod czujnym okiem pani . Po tygodniu "leżakowania" ogórków w słoikach przystąpimy do ich degustacji. 
 
ogrki2
 
 
 

WYBORY MISTERA


Mały Samorząd Uczniowski z okazji dnia chłopaka zorganizował wybory mistera. Misterem naszej grupy został Dominik, choć oczywiście wszyscy Panowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Natomiast w wyborach mistera w klasach młodszych Dominik zajął zaszczytne trzecie miejsce. Rozpiera nas duma :-)

misterZerowka1DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień chłopaka w oddziale przedszkolnym uświetniliśmy w tym roku robieniem deserów z galaretkami. NIe zabrakło też wyzwań, którym nasi dzielni młodzi mężczyźni starali się sprostać
oraz superniespodzianek od dziewcząt i rodziców. Bawiliśmy się znakomicie i smakowicie.

zobacz zdjęcia

 


 

 

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

 

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 2

Tydzień: 2

Miesiąc: 2102

Całk. liczba odwiedzin: 193368

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni