KALENDARZ WPŁAT ZA OBIADY W II SEMESTRZE 2018 1

OPŁATA ZA OBIADY W MAJU

Informujemy, że obiady za miesiąc maj należy wnosić zgodnie z kalendarzem wpłat, tj. w dniach: 23 - 29 kwietnia. Kwota wpłaty: 80 zł.

Przypominamy numer konta bankowego: 79 1440 1026 0000 0000 1255 1468. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz informację, że przelew dotyczy obiadów w maju.

Zwroty za miesiąc kwiecień będą przeniesione na poczet opłaty za miesiąc czerwiec br.

Jadłospis - zobacz

Miesiąc: 2062