foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

aktywna tablica poziom

 

erasmus logo

 

Zdjęcie profilowe Uks Opty, Brak dostępnego opisu zdjęcia.

oddział przedszkolny 1

   

   

 

 

 LogoArki

 

 

 


logoOtwartaSzkola

 ZAJĘCIA W RAMACH OTWARTEJ SZKOŁY 2018/19

ZOBACZ OFERTĘ ZAJĘĆ


 

 

 


ZAJĘCIA W RAMACH OTWARTEJ SZKOŁY 2015/16


 KOLOROWY ŚWIAT

W ramach Otwartej Szkoły odbywają się w naszej szkole zajęcia plastyczne „Kolorowy Świat”.  W każdą środę od godziny 15:00-16:30 świetnie się razem bawimy i tworzymy piękne arcydzieła.  Głównym założeniem zajęć  jest rozwój kreatywnego myślenia i zdolności manualnych. Chcemy również zainteresować dzieci sztuką i sposobem wyrażania siebie poprzez działania plastyczne.  Uwrażliwiamy dzieci na estetykę  a także ukazujemy sposoby na wykorzystanie nietypowych materiałów które mogą stać się środkami artystycznego wyrazu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!


 ZAJĘCIA W RAMACH OTWARTEJ SZKOŁY 2014/15


 ZAJĘCIA METODĄ DOBREGO STARTU

ZAJĘCIA PROWADZONE METODĄ DOBREGO STARTU skierowane są do uczniów z klas 0-I. Jest to cykl zajęć prowadzonych w ramach "Otwartej Szkoły", podczas których w ciekawy, czasem zaskakujący sposób, rozwijamy funkcje wzrokowe, słuchowe i ruchowe, a na bazie wierszy poznajemy litery i ćwiczymy umiejętności przygotowujące do nauki czytania. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z naszej tegorocznej współpracy.

Zobacz zdjęcia

KOLOROWY ŚWIAT

"Kolorowy świat" to cykl zajęć plastyczno-technicznych, w ramach których 9 uczestników z klas 0-II tworzy prace plastyczne. Dzieci rozwijają wyobraźnię i pomysłowość, stają się samodzielne, nabywają umiejętności dobierania narzędzi i materiałów potrzebnych do realizacji danego zadania. Każdy „mały artysta” ćwiczy swoje zdolności manualne, a przy tym miło spędza czas w każdy wtorek. Pamiątką z zajęć są samodzielnie wykonane prace. 

AKADEMIA MAŁEGO KUCHARZA

Akademia Małego Kucharza, to cykl zajęć kulinarnych, w czasie których dzieci przygotowują różne smakowitości. Podsumowaniem wysiłków kulinarnych jest wspólna degustacja smakołyków. Podczas zajęć zwracamy uwagę na zasady prawidłowego żywienia, przestrzeganie higieny, różnorodne techniki kulinarne, poprawne posługiwanie się sztućcami, kulturalne zachowanie się przy sole. Dla dzieci nie ma większej przyjemności, niż możliwość przygotowania posiłku i zjedzenia go ze smakiem. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Zobacz zdjęcia


 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

 

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 2

Tydzień: 2

Miesiąc: 2102

Całk. liczba odwiedzin: 193368

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni