Skład Samorządu Uczniowskiego 2018/2019

p. Izabela Kaczyńska

p. Dorota Gołębiewska

INICJATYWY DUŻEGO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Tak świętowaliśmy Niepodległość! Duży SU zorganizował kolejny dzień w kolorach, tym razem biało- czerwonych. Ten dzień osłodziły nam również smakołyki przygotowane przez uczniów. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i miłą zabawę! Zobacz zdjęcia.

Duży Samorząd Uczniowski na długich przerwach zorganizował konkurs na najdłuższy łańcuch biało - czerwony. Rywalizacja była zacięta. Poniżej wyniki i fotorelacja. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez Samorząd Klasy, które zdobyły I miejsce otrzymują 100 zł dofinansowania do wycieczki klasowej. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, której bardzo dziękujemy za wsparcie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie !

WYNIKI:

II MIEJSCE: klasa 8A- 140cm
III MIEJSCE: klasa 8C- 40cm

FOTORELACJA

Dnia 31.10.2018r. Duży Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Dzień dyni" . Tego dnia ubraliśmy się w kolory czarny i pomarańczowy. Każdy, kto się włączył w akcję otrzymał słodki upominek. Wszystkim, którzy bawili się razem z nami - dziękujemy. Zobacz zdjęcia.

Słowa uznania, szacunku i wdzięczności kierował Duży Samorząd Uczniowski, składając życzenia Nauczycielom i Pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziewczęta w imieniu wszystkich uczniów klas 4-8, z pięknymi uśmiechami, wręczały pyszne upominki.

DSU

Skład Małego Samorządu Uczniowskiego 2018/2019