Na Mistrzostwach Regionu pomorskiego Kuba Skrodzki zajął  1 miejsce, Angelika Lenarczyk 3 miejsce.

Grizzly Cup już za nami. Duży sukces naszego Klubu; zajęliśmy ???? pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. A na ten sukces złożyły się medale : ????złote;
Lewandowska Klara, Geraszek Julia, Salomon Eliza, Teska Patrycja, Kseniia Smolenko, Muller Martyna, Piotrowski Tomasz
????medale
Zieliński Filip, Przewoźny Maja, Grunwald Radek, Macuk Joanna,
????medale
Mierski Oskar, Melcer Maks, Rózga Igor, Sierżęga Borys, Winkiel Łukasz, Sobczak Nikodem i Lewandowska Nina.
Ponadto startowali: Gwara Karol 7m, Janowska Paulina 5m, Lewandowska Amelia 5m, Szymański Mikołaj 5m, Kozikowski Franek 7m , Dietrich Krzysztof 7m, Gliński Maks 5m, Szczepaniak Adam 5m , Berliński Michał 7m, Kirschenstein Rafał 7m, Chlebowski Ksawery 5m , Lemke Natalia 5m,
Gratulujemy. Większą cześć uczestników stanowią Uczniowie Klasy Sportowej Judo z SP34 w Gdyni.

Podczas zawodów II rzutu Ligii Lekkoatletycznej Mikołaj Kupczyk zajął 3 miejsce w Gdyni w pchnięciu piłką lekarską, natomiast Amelia Liebon miejsce 7 w pchnięciu piłką lekarską. Gratulujemy naszym uczniom!

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

Mistrzostwach Gdyni w Tenisie Stołowym wśród dzieci.

Wyniki przedstawiają się następujaco:
Miriam Elend i Lena Bagińska zajęły II miejsce

Adam Czerniawski, Szymon Gajewski i Oliwier Hewelt zajęli II miejsce.