foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 

 

 

 

 

 


XV WOJEWÓDZKI KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W ZESPOLE SZKÓŁ ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU I HANDLOWO-USŁUGOWYCH W GDAŃSKU

W KATEGORII „POEZJA PATRIOTYCZNA”  :
nagrodę i  II MIEJSCE otrzymała
MARTA KRUCZALAK  (kl. 8 b) za wiersz Juliusza Słowackiego „Z pamiętnika Zofii Bobrówny”

W KATEGORII „PIEŚŃ PATRIOTYCZNA” :
WYRÓŻNIENIE ZA WYJĄTKOWĄ INTERPRETACJĘ PIOSENKI I ZROZUMIENIE TEKSTU
otrzymała NINA JACKOWSKA (kl. 8 b) za piosenkę Grzegorza Tomczaka „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”

 


XII MIEJSKI KONKURS POEZJI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 26 W GDYNI

Każda szkoła mogła przedstawić tylko dwie prezentacje w każdej grupie wiekowej: jedną w kategorii „piosenka patriotyczna” i jedną w kategorii „poezja patriotyczna”.

W kategorii „PIOSENKA PATRIOTYCZNA” nagrodę otrzymali:

I MIEJSCE  - NINA JACKOWSKA (kl. 8 B) za piosenkę Grzegorz Tomczaka „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”

II MIEJSCE - MARIA CIESIELSKA  (kl. O a ) za piosenkę Adama Kowalskiego „ Morze, nasze Morze”.

NAGRODĘ OD JURY – JULIA HEWELT (kl. 3 a) za piosenkę Mariana Matuszkiewicza „Deszcz jesienny, deszcz”

W kategorii „POEZJA PATRIOTYCZNA”  nagrodę otrzymali:

I MIEJSCE – WOJCIECH WENTA  (kl. O b) za wiersz Elżbiety Krystek-Jones  „Polska”

III MIEJSCE – LENA MACZUGA (kl. 4 b) za wiersz Antoniego Słonimskiego „Polska”

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ ZA WSPANIAŁE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY :
•    RYSIOWI GRABOWSKIEMU (kl. 2b) w wierszu Wisławy Szymborskiej „Gawęda o miłości do ziemi ojczystej”
•    KOSTKOWI BAGIŃSKIEMU (kl. 4b ) w piosence nieznanego autora „Dnia pierwszego września”

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH!

 


Nasza Mistrzyni Sandra Dwojacka z kl. IVb

zdobyła 1 miejsce w Kumite w II Międzynarodowym Turnieju Karate.

 


 

Wyniki międzyświetlicowego konkursu plastycznego

„ Najpiękniejszy kotylion”

 

kategoria 0- I kl

miejsce I   - Hanna Wysocka   „0” ZWE nr1 SP Nr 45 Gdynia

miejsce II - Zuzanna Korpan kl.I   SP Nr 34 Gdynia

miejsce III - Antonina Derewicz kl. I SP Nr 34 Gdynia

 

Kategoria II-IV kl

miejsce I - Ida Tulibacka kl.II   SP Nr 13 Gdynia

miejsce II - Natalia Piórkowska kl.II   SP Nr 34 Gdynia

miejsce III - Damian Litkiewicz   Kl. II SP Nr 34 Gdynia

 

Gratulujemy !!!!!

 

         Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

Po odbiór dyplomów i nagród rzeczowych zapraszamy do świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 34 w Gdyni od dnia 8 listopada 2018 roku w godzinach 7-17.


II miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Szachy. Drużyna nie przegrała żadnego pojedynku.


 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 112

Tydzień: 779

Miesiąc: 1891

Całk. liczba odwiedzin: 160990

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni