UKS OPTY

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 34

z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni

 

 

 

 

 

optylogo


W dniu 16 stycznia 2017 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się Gdyńska Gala Sportu. Na tej wspaniałej gali  Prezydent Miasta Gdyni wyróżnił w kategorii sportowa impreza roku International Judo Baltic Cup,  wydarzenie sportowe organizowane przez UKS OPTY przy SP 34 w Gdyni. To wspaniały sukces naszego klubu i osobisty Bogdana Gruby, który jest pomysłodawcą  oraz głównym organizatorem turnieju. Nasze działania organizacyjne zostały także dostrzeżone przez Polski Związek Judo oraz European Judo Union.  Zaowocowało to umieszczeniem w Gdyni dużej i prestiżowej imprezy sportowej Pucharu Europy Juniorów w Judo.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację turnieju oraz w różny sposób nas wspierali.

Zapraszamy do dalszej współpracy i liczymy na pomoc w organizacji kolejnego już 16-tego International Judo Baltic Cup.

Zarząd UKS OPTY

 uksgdynia


TURNIEJ MIKOŁAJKOWY UKS OPTY

Dnia 11 grudnia 2016r. w naszej szkole, która jest Siedzibą Klubu UKS OPTY,  odbyły się Mistrzostwa UKS OPTY w JUDO. UKS OPTY zrzesza dzieci z całej Gdyni. Treningi prowadzą trenerzy: Jacek Kreft, Wiesław Wiwatowski, Jarosław Gleński oraz Bogdan Gruba, które odbywają się w szkołach: SP 34, ZS 5, SP 21, SP 48. W klubie łącznie trenuje 142 zawodników, którzy skonfrontowali się w czasie mikołajkowego turnieju. Gratulujemy wszystkim medalistom. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz relacji filmowej

 15391181 169844723489211 4537189973327698405 n


.15-LECIE UKS OPTY

Minęło 15 lat od kiedy rozpoczął swoja działalność Uczniowski Klub Sportowy UKS OPTY.  Z tej okazji Zarząd Klubu kieruje podziękowania dla wszystkich osób i organizacji zaangażowanych w działalność klubu. Specjalne podziękowania kierowane są do Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 34  w Gdyni im. Leonida Teligi,  gdzie już od 15 lat  mieści się siedziba naszego klubu. Współpraca układała się nam przez te 15 lat wspaniale i jesteśmy głęboko przekonani, że dalej tak będzie przez najbliższe 100 lat.Były to na pewno lata bardzo intensywnej pracy,  ale wysiłek wielu ludzi został nagrodzony poprzez liczne sukcesy sportowe i organizacyjne. Wspomnieć tutaj należy coroczny International Judo Baltic Cup. Wspaniały turniej, którego nie powstydziłyby się znacznie mocniejsze ośrodki. Z tej okazji Zarząd Klubu składa trenerom, zawodnikom, sympatykom i wszystkim osobom zaangażowanym w działalność klubu życzenia pomyślności, zdrowia,  sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a także czerpania dużej satysfakcji z działalności na rzecz naszej społeczności.

Zarząd UKS OPTY

uksoptytortuodzinowy

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).
W związku z tym informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę. Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych w naszej szkole.

facebook2

Zamów newsletter

Licznik odwiedzin

Dziś: 1

Tydzień: 223

Miesiąc: 793

Całk. liczba odwiedzin: 149828

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni