Zapraszamy do udziału w XV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. ''Świat w czasie pandemii''.

Szanowni Państwo

W związku z falą pandemii, która uniemożliwiła rozstrzygnięcie ubiegłorocznego XIV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Świat w czasie pandemii" oraz jej tegorocznymi reperkusjami w postaci wprowadzonego zdalnego nauczania na dwa tygodnie przed planowanymi w województwie pomorskim feriami zimowymi, a także w związku z napływającymi prośbami uczestników konkursu, informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania prac konkursowych do 7 marca 2022r. do godz. 12.00 włącznie. Jednocześnie do regulaminu dołączamy aneks regulujący udział ubiegłorocznych uczestników (TUTAJ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w  XV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Świat w czasie pandemii” , którego organizatorem jest nasza placówka. Konkurs   skierowany jest do uczniów  pomorskich szkół podstawowych klas IV-VI oraz VII-VIII, szkół ponadpodstawowych, a także nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w całym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, wartościowe karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Urząd Miasta Gdyni, Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha,, Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Janusza Lewandowskigo, Posła RP Marka Biernackiego, Posła RP Tadeusza Aziewicza,  prof. Edmunda Wittbrodta, , Radę Dzielnicy Redłowo, ZNP, NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania,   Radę Rodziców SP 34 w Gdyni, sklep Sieć 34 znajdujący się w naszej dzielnicy.  Od 2019 r. konkurs wpisywany jest przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na listę zawodów artystycznych, które mogą być wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i za który możecie uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Na Wasze prace czekamy do 27 lutego 2022r.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie  jest dołączenie poprawnie wypełnionego załącznika do każdej przyniesionej do sekretariatu szkoły fotografii. Regulamin i załącznik znajdziecie w zakładce „Szkoła”- konkurs fotograficzny. Serdecznie zachęcamy do wzięcia  udziału w konkursie, który w tym roku szkolnym rozstrzygnięty zostanie w dniu 27 kwietnia 2022 r.

Dyrektor SP 34 w Gdyni Mariusz Żelechowski

oraz koordynatorki konkursu - Alicja Budzińska i Renata Wandachowicz.

Data dodania: 2020-11-13 13:46:04
Data edycji: 2022-02-08 23:11:24