Tak kończymy ten wyjątkowy rok szkolny – z uśmiechem, wdzięcznością i wakacyjną energią! 

Dziękujemy wszystkim uczniom za tysiące wspólnych chwil, rodzicom za zaufanie i współpracę, a nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ogrom pracy i serca włożonego w każdy dzień.
Przed nami dwa miesiące odpoczynku, przygód i łapania pięknych wspomnień. 







Życzymy Wam bezpiecznych, radosnych i pełnych słońca wakacji! Niech będzie to czas odpoczynku, rodzinnych spotkań, nowych przygód i nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.Dziękujemy, że byliście z nami przez cały ten rok. Do zobaczenia we wrześniu!

sekretariat@sp34gdynia.pl
+48 58 622 14 34






