Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Otwarta szkoła

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

Lp.

Rodzaj zajęć (nazwa)

Czas realizacji zajęć

Dzień tygodnia

Godziny realizacji zajęć

Kwota

1.

Akademia Robotyki – Michał Murawko

tel. 883449663

mail:  biuro@roboakademia.pl

klasy 1-3

Środa 

16.00-17.00

120 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

2.

Koło szachowe – Tomasz Ciesielski

tel. 510739808

mail: rzemyk_gdynia@wp.pl

klasy 1-8

Piątek

15.00-16.30

52 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

3.

Garncarstwo – Jarosława Piątkowska

mail: piatkowska.jaroslawa@sp34gdynia.pl

klasy 1-8

Wtorek

16.00-18.00

32 zł/za miesiąc

(4 zajęcia)

4.

Akademia Małego Kucharza

Kamila Jankowska, Aleksandra Figurska

mail: figurska,aleksandra@sp34gdynia.pl

klasy 1-2

Wtorek

15.45-17.15

110 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

17.15-18.45

5.

Język angielski dla klas młodszych

Paulina Szwaba

mail: szwaba.paulina@sp34gdynia.pl

klasy 1-3

Środa

klasa 1

15:45 – 16:30

60 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

Środa

Klasa 2

16:40 – 17:25

Wtorek

Klasa 3

15:45 – 16:30

16:40 – 17:25 

6.

Zajęcia komputerowe dla klas młodszych

Renata Wandachowicz

mail: wandachowicz.renata@sp34gdynia.pl

klasy 1-3

Czwartek

15.50-16.35

80 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

Piątek

15.50-16.35

7.

Zajęcia z przedsiębiorczości dla najmłodszych

Alicja Przybyszewska

mail: przybyszewska.alicja@sp34gdynia.pl

klasy 1-3

Czwartek

14.00-14.45

60 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

8.

Zajęcia artystyczno-plastyczne

Iwona Buczkowska, Patrycja Milewicz

mail: boczkowska.iwona@sp34gdynia.pl

Środa

17.00-18.00

120 zł/za miesiąc
(4 zajęcia)

 

 

 

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

Lp.

Rodzaj zajęć (nazwa)

Czas realizacji zajęć

Dzień tygodnia

Godziny realizacji zajęć

 

1.

Treningi siatkówki – Bogdan Gruba

mail: gruba.bogdan@sp34gdynia.pl

Wtorek, Piątek

19.30-21.00

100 zł/za miesiąc
(8 zajęć)

2.

Gimnastyka usprawniająca dla seniorów

Danuta Dobek

mail: dobek.danuta@sp34gdynia.pl

Poniedziałek

Piątek

17.00-17.45

16.15-17.00

Zajęcia finansowane z budżetu gminy miasta Gdyni

3.

Kurs komputerowy dla seniorów.

Renata Wandachowicz

miał: wandachowicz.renata@sp34gdynia.pl

Wtorek

16.00-16.45

 

Zajęcia finansowane z budżetu gminy miasta Gdyni

 

UWAGA !

Wszystkie zajęcia będą prowadzone w grupach 10 osobowych.

Z uwagi na duże zainteresowanie – liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą mailową.  

 

 

Zapisy i opłaty dokonywane są bezpośrednio
u osób prowadzących.

Koordynatorem Szkoły Otwartej jest

Aleksandra Figurska – mail:figurska.aleksandra@sp34gdynia.pl

 

 

 

Data dodania: 2019-10-16 13:45:23
Data edycji: 2021-09-07 14:53:10
Ilość wyświetleń: 2212
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej