Do uczniów klas I-III

Drodzy Uczniowie klas I - III,

cieszymy się na spotkanie w szkole w poniedziałek i mamy nadzieję, że w kolejnych tygodniach dołączą do nas uczniowie z klas starszych.

Klasy I – III będą pracowały wg „normalnego” stacjonarnego planu lekcji. Do szkoły wejdźcie sami, bez rodziców i od razu przejdźcie do szatni. Zwróćcie uwagę na to, że zmieniliśmy układ boksów w szatni, tak aby każda klasa miała jeden boks do swojej dyspozycji. Po przebraniu udajcie się do swojej sali lekcyjnej, w której będzie czekała Wasza wychowawczyni lub inna nauczycielka. Prawie wszystkie lekcje w ciągu tygodnia każda klasa będzie miała w jednej sali. Trzy klasy: II b, III a i III b przeniosą się do sal na parterze, w których wysokość ławek i krzeseł dostosujemy do Waszego wzrostu. Jedynie rytmika, informatyka i w-f będą prowadzone w innych salach. Jak zwykle, bez zmian działać będzie świetlica i biblioteka. Obiady będziemy wydawać już od poniedziałku. Nie zapomnijcie o tym, żeby mieć przy sobie maseczkę, którą założycie w razie potrzeby. Pamiętajcie o zachowywaniu dystansu i częstym myciu rąk. Wspólnie zadbajmy o to, aby sale i korytarze były wietrzone.

O innych sprawach opowie Wam w poniedziałek Wasza wychowawczyni, wyjaśni wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania.

Pozdrawiamy Was serdecznie. Do zobaczenia w poniedziałek!

Dyrektor szkoły wraz z zespołem nauczycieli

oraz pracownikami administracji i obsługi.

Data dodania: 2021-01-15 12:20:34
Data edycji: 2021-01-15 13:25:39