Wirtualna świetlica

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Kochane Dzieci!

Przygotowałyśmy dla Was „wirtualną świetlicę” - folder umieszczony w chmurze Microsoft 365, w którym umieściłyśmy propozycje zajęć, z których możecie skorzystać przebywając w domu.

Znajdziecie tam między innymi instruktarze i pomysły na prace plastyczne, zajęcia ruchowe, gry, linki do ciekawych stron internetowych, filmów, słuchowisk, bibliotek. Liczymy, że udostępnione materiały będą dla Was ciekawe i inspirujące. W niektórych będziecie mogli rozpoznać panie z naszej świetlicy - te powstały specjalnie dla Was.

Wiele z nas tęskni za świetlicą i już nie może się doczekać, kiedy zobaczymy się wszyscy w szkole. Na razie jeszcze jest to niemożliwe, ale pomyślałyśmy sobie, że wszystkim będzie bardzo miło, jeśli zechcecie napisać do nas jak się macie, być może wysłać swoje zdjęcie lub zdjęcie jakiegoś swojego dzieła (kolorowanki, rysunku, itd.), może ktoś będzie chciał kogoś pozdrowić?

Dlatego, w świetlicy w chmurze chcemy stworzyć folder, który będzie pełnił podobną funkcję jak tablice na ścianie w świetlicy lub gazetki i gabloty na szkolnych korytarzach, w którym będziemy umieszczać to, czym zechcecie się podzielić z wszystkimi członkami naszej świetlicy.

Wszystkie Wasze wiadomości prosimy przesyłać na adres swietlica@sp34gdynia.pl .

Serdecznie zachęcamy do wizyty w WIRTUALNEJ ŚWIETLICY

Pozdrawiamy gorąco!

Panie: Ewa, Iwona, Sara, Agnieszka, Ola, Patrycja, Kasia, Ania, Edyta, Jola, Ania, i Kasia

Data dodania: 2020-04-22 10:44:03