Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wyniki etapu powiatowego XV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego ''Świat w czasie pandemii''

 
     Miło nam poinformować, że do tegorocznej rywalizacji konkursowej zgłoszono 471 prac w tym: 86 prace ze szkół podstawowych klas IV-VI, 294 prac ze szkół podstawowych klas VII – VIII, 54 fotografii ze szkół ponadpodstawowych oraz 23 prace nauczycieli ze wszystkich typów szkół a także przesłano 14 prac nieregulaminowych. W konkursie wzięto pod uwagę zdjęcia nadesłane w zeszłorocznej edycji, która nie odbyła się z powodu pandemii.

    Zgodnie z regulaminem nagrodami dla laureatów w etapie powiatowym są dyplomy, które przesłane zostaną pocztą na adres placówek, z których laureaci pochodzą.  

Protokół wraz z listą laureatów etapu powiatowego można znaleźć TUTAJ.

 

      Laureaci etapu wojewódzkiego zostaną wyłonieni spośród zdjęć nagrodzonych w etapie powiatowym i indywidualnie powiadomieni oraz zaproszeni na galę konkursową przez organizatora. Wyniki etapu wojewódzkiego zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali konkursowej i otwarcia wystawy prac w Sali Morskiej PPNT w Gdyni, w dniu 27 kwietnia 2022r.  o godz. 14.00. oraz na stronie internetowej i Facebooku SP 34 w Gdyni w tym samym dniu. 

 
Data dodania: 2022-03-27 17:29:45
Data edycji: 2022-03-27 17:35:33
Ilość wyświetleń: 1068
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej