Czcionka:

Kontrast:

Zapraszamy do udziału w XIV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. ''Świat w czasie pandemii''.

Zapraszamy do udziału w XIV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Świat w czasie pandemii”.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej  szkoły do udziału w  XIV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Świat w czasie pandemii” , którego organizatorem jest nasza placówka. Konkurs   skierowany jest do uczniów  pomorskich szkół podstawowych klas IV-VI oraz VII-VIII, szkół ponadpodstawowych a także nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w naszym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, wartościowe karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Urząd Miasta Gdyni, Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha,, Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Janusza Lewandowskigo, Posła RP Marka Biernackiego, Posła RP Tadeusza Aziewicza,  prof. Edmunda Wittbrodta, , Radę Dzielnicy Redłowo, ZNP, NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania,   Radę Rodziców SP 34 w Gdyni, sklep Sieć 34 znajdujący się w naszej dzielnicy.  Od 2019 r. konkurs wpisywany jest przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, na listę zawodów artystycznych, które mogą być wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i za który możecie uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Na Wasze prace czekamy do 26 lutego 2021r.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie  jest dołączenie poprawnie wypełnionego załącznika do każdej przyniesionej do sekretariatu szkoły fotografii. Regulamin i załącznik znajdziecie w zakładce „Szkoła”- konkurs fotograficzny. Serdecznie zachęcamy do wzięcia  udziału w konkursie, który w tym roku szkolnym ze względu na pandemię, rozstrzygnięty zostanie na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 16 kwietnia 2021 r.

Dyrektor SP 34 w Gdyni Mariusz Żelechowski

oraz koordynatorki konkursu- Alicja Budzińska i Renata Wandachowicz.

Data dodania: 2020-11-13 13:46:04
Data edycji: 2020-11-13 13:57:39