Finał akcji ''Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj''

Nasza szkoła, przy współpracy z fundacja Dbam o Mój Z@sięg, brała udział w akcji: "Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj". Trzystu Uczniów otrzymało kartki bożonarodzeniowe, a ich zadaniem było własnoręcznie napisanie kilku słów, życzeń skierowanych do przyjaciół lub rodziny.
Najmłodsi nauczyli się samodzielnie pisać oraz tworzyć kartki, a także poprawnie je adresować. Ponadto
wsparliśmy ideę dzielenia się życzeniami poprzez tradycyjne pisanie kartek świątecznych, oraz wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym, na który zostało wysłanych  ponad 20 kartek stworzonych samodzielnie przez uczniów, bądź wspólnie z rodzicami. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do końca marca 2020.

Data dodania: 2020-02-05 16:41:44
Data edycji: 2020-02-05 16:45:58