Końcówka roku szkolnego to czas pełen ciekawych wyjazdów i nowych doświadczeń.
Wczoraj uczniowie klasy IVb przenieśli się w czasie, odwiedzając Grodzisko w Sopocie i poznając tajemnice życia dawnych mieszkańców tych terenów.
Dziś do przygody dołączyła klasa IVd. Wspólnie odwiedzili pasiekę, gdzie podczas warsztatów pszczelarskich poznawali fascynujący świat pszczół, ich niezwykle ważną rolę w przyrodzie oraz pracę pszczelarza. Nie zabrakło ciekawostek, obserwacji z bliska i oczywiście odrobiny słodkich smaków.
To były dwa dni pełne odkrywania, nauki i świetnej zabawy poza szkolnymi murami!