Dziś uczniowie klas VIb, VId, VIIa i VIIIa rozpoczęli pobyt w Sominach, a klasa VIIIb zameldowała się w Szarlocie. Choć pogoda nie rozpieszczała i momentami padało naprawdę solidnie, nikt nie zamierzał rezygnować z dobrej zabawy!
W Sominach odbył się spływ kajakowy, a w Szarlocie między jedną ulewą a drugą udało się zrealizować cały plan dnia – była gra we flagi, kręgle, piłka i mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu. ?
Humory dopisują, energia nie słabnie, a siły skutecznie uzupełnia pyszne jedzenie – szczególnym powodzeniem cieszą się oczywiście zapiekanki! ?
Pozdrawiamy z Kaszub i trzymamy kciuki za odrobinę słońca w kolejnych dniach!