To już oficjalne – w tegorocznej edycji Rowerowego Maja najlepiej spisała się klasa IIc!
Dzięki codziennym dojazdom do szkoły na rowerach, hulajnogach i rolkach uczniowie wywalczyli główną nagrodę – pobyt w kręgielni U7.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom akcji. Cieszymy się, że tak wielu uczniów wybrało aktywny, zdrowy i ekologiczny sposób dotarcia do szkoły. Brawo!