Komunikat dot. zdalnego nauczania z dn. 16.03.2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zespół nauczycieli naszej szkoły organizuje  nauczanie zdalne w formie  online.

W klasach 0 – III wychowawczynie będą za pośrednictwem Państwa, tj. rodziców przekazywały materiały do opracowania.

W klasach IV – VIII od wtorku będzie obowiązywał plan Z (od zdalnego nauczania), zgodnie z którym codziennie do godz. 12 będziecie otrzymywać materiały i wskazówki do pracy z poszczególnych przedmiotów. Nauczyciele określą termin i sposób wykonania zadań. Jeżeli pojawią się trudności, zgłoście to swoim wychowawcom, spróbujemy pomóc.

Zachęcamy Was do współpracy i mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się sprostać temu edukacyjnemu wyzwaniu i osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Życzymy Wam optymizmu i wytrwałości!

Dyrekcja i zespół n-li SP 34 w Gdyni

Data dodania: 2020-03-16 20:04:03