Uczniowie klasy IIIa spędzili ostatnie dni bardzo aktywnie. W Adventure Park Gdynia Kolibki podczas „Leśnej Wyprawy” pokonywali przeszkody, sprawdzali swoją sprawność i świetnie bawili się na świeżym powietrzu.
Z kolei podczas warsztatów „Dzieciaki Sadzeniaki” poznawali ciekawostki o roślinach oraz samodzielnie sadzili kwiaty, które zabrali do domu do dalszej pielęgnacji.
To były dni pełne ruchu, nowych doświadczeń i nauki przez działanie!