Ostatnie dni były w naszej szkole czasem ważnych rocznic.
Reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach upamiętniających 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Była to ważna lekcja historii, pamięci i szacunku dla tych, którzy walczyli o wolność i pokój. ??
Świętowaliśmy również 30. rocznicę nadania naszej szkole imienia Leonid Teliga. Z tej okazji uczniowie poznawali historię patrona oraz wykonywali zakładki do książek podczas zajęć świetlicowych i bibliotecznych.
To była dobra okazja, by przypomnieć sobie historię naszej szkoły i jej patrona.