Uczniowie klas VII i VIII spędzają czas na Malcie, łącząc zwiedzanie z odpoczynkiem i wspólną integracją.
Są piękne widoki, mnóstwo ciekawych miejsc, dobra pogoda i wiele niezapomnianych chwil. Taka wycieczka to nie tylko podróż, ale też świetna okazja do poznawania świata, historii i kultury w praktyce.