Rowerowy Maj

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do kampanii "Rowerowy Maj". Celem projektu jest promowanie zdrowych nawyków transportowych poprzez zachęcanie młodych mieszkańców do korzystania z rowerów, rolek i hulajnóg jako środków dojazdu do szkoły.

Zasady pozostają jasne i łatwe do zrozumienia. Kampania polega na rywalizacji poprzez zabawę na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz szkolno-miejskim. Najbardziej aktywni uczestnicy w każdej kategorii otrzymują nagrody. Uznaje się za aktywne podróże do szkoły te, które są dokonywane rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, deskorolce, a także podróże komunikacją miejską, jeśli łączą się z aktywnymi sposobami podróżowania. Najbardziej aktywne szkoły otrzymają nagrody finansowe w postaci bonów na sprzęt sportowy o łącznej wartości 10 000 złotych. Najlepsze klasy z każdej szkoły będą miały szansę na atrakcyjne wycieczki klasowe, a uczniowie z największą liczbą przejazdów mogą zdobyć cenne nagrody rzeczowe.
Zachęcamy do udziału w kampanii!
Data dodania: 2024-05-11 13:48:57
Data edycji: 2024-05-11 13:58:04