Sukces Jagny Błaż w Maratonie Czytelniczym - podsumowanie konkursu

Jagna Błaż, uczennica klasy  IVa, została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie - Maraton Czytelniczy. Sukces tym większy, że Jagna w naszej szkole była najmłodszą uczestniczką tych zmagań, jedyną uczennicą z klas czwartych. Serdeczne gratulacje!

Konkurs składał się z sześciu etapów. Był skierowany do uczniów klas czwartych, piątych i szóstych. W każdym miesiącu trzeba było przeczytać książkę i napisać test. Do końca dotrwali tylko najbardziej zdeterminowani. Oprócz Jagny rywalizowali: Maja Ziółkowska, Gustaw Sieradziński, Jan Korpan, Mateusz Łukaszewski, Pola Trowska, Tymon Trowski, Wojciech Zakrzewski, Julia Geraszek, Antoni Hałabiś, Martyna Muller, Magdalena Stafiniak (z klas piątych), Artur Bednarczyk, Jan Malek i Gabriela Zielińska (z klas szóstych).

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie. Mam nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku. Już dziś zachęcam wszystkich do udziału w konkursie, bo czytanie rozwija i ubogaca...

Danuta Kifner

Data dodania: 2020-05-27 12:47:37