Uczniowie klasy IIc wybrali się na spacer po Gdyni w ramach klasowego projektu „Szlakiem Gdyńskich Pomników”
To była ciekawa i ważna wyprawa po naszym mieście — pełna historii, rozmów i odkrywania miejsc, które na co dzień mijamy, a które mają ogromne znaczenie dla mieszkańców Gdyni. Spacer zakończył się pysznymi lodami.
Przed nami jeszcze wiele gdyńskich miejsc do poznania, dlatego projekt będziemy kontynuować także w klasie III!